همزمان با آغاز دهه کرامت، پخش فیلم های با موضوع دختران در شبکه نمایش


به گزارش روابط عمومی شبکه نمایش، این شبکه قصد دارد در شروع دهه کرامت و همزمان با تولد حضرت معصومه (س) ، به مرور فیلمهایی بپردازد که موضوعات مرتبط با دختران در آنها پررنگ است .

ساعت ۱۳ :
فیلم و تله فیلم های ایرانی شبکه نمایش از شنبه ۷ تا جمعه ۱۳ خرداد ماه پخش خواهند شد: «کمی آنسوتر»، «برایت انار دان کردم»، « ماده ۵ »، «مجنون بی لیلی»، «لیمو ترش»، «پسرم رسول»، «پرواز روح» نام فیلم های این بخش است.

ساعت ۱۹ : 
فیلم های منتخب خانوادگی، که بخش ثابت ساعت ۱۹ شبکه نمایش خواهد بود، در هفته پیش رو به ترتیب شامل این فیلم ها است: «شیپوروندو»، «قهرمان»، « گنج »، «امی و غازهای وحشی»، «سکسکه»، «لیگ کنگ فو» و «نامرئی».

ساعت ۲۱ :
چهارشنبه ۱۱ خرداد ماه و سالروز میلاد حضرت معصومه (س) و آغاز دهه کرامت بهانه ای شده تا شبکه نمایش در این هفته به مرور آثارسینمایی بپردازد که به دختران اختصاص دارد. از این رو فیلم های منتخب هفته به ترتیب روز پخش از شنبه تا جمعه در ساعت ۲۱ شاملاین عناوین خواهد بود: «خانه ای کنار ابرها»، «یکی هم کم نباشد»، « هدیه نهایی»، «فرشته ها با هم می آیند»، «دو نفر و نصفی»،«ماموریت مریخ» و «اینجا چراغی روشن است».

ساعت ۲۳ :
فیلم های ساعت ۲۳ شبکه نمایش که فیلم های جذاب است شامل این فیلم هاست: «توطئه گران»، «تامی کوچولو»، «شتاب»،«سامورایی خانه به دوش »، « مارسی»، «قاچاقچی» و «طلا».

ساعت ۱ بامداد: 
منتخب فیلم های کلاسیک این هفته نمایش نیز به ترتیب روز پخشاز شنبه ۷ تا جمعه ۱۳ خرداد : «گرداب» ، «ساحل زیبای کوچک »،«شاهین مالت»، «توت فرنگی های وحشی»، «گربه جاسوس»، «گاو و زندانی» و «دزد دوچرخه» هستند.

Portfolio image