پایان فیلمبرداری بخش تهران «رد کارپت»


فیلمبرداری بخش‌های باقی‌مانده فیلم فرش قرمز به کارگردانی رضا عطاران و تهیه‌کنندگی احمد احمدی در تهران به پایان رسید. فیلمبرداری بخش‌های باقی مانده فیلم فرش قرمز (ردکارپت) پس از ۱۵ جلسه در تهران و حومه سه‌شنبه (۲۹ مرداد) به پایان رسید.

فیلمبرداری این بخش‌ها در لوکیشن‌های مختلف از جمله تئاتر شهر، باشگاه نیروی هوایی، خانه‌ای در سولقان، کارخانه‌ای در پاکدشت و خیابان‌های تهران انجام شد. تدوین اولیه بخش‌های مربوط به تهران توسط محمد توکلی هفته آینده آغاز می‌شود. هم اینک راف کات بخش‌های فرانسه فیلم انجام شده است. ساخت موسیقی فیلم به حمیدرضا صدری سپرده شده است.

فرش قرمز (ردکارپت) با دستمایه قراردادن سینما و سودای به شهرت رسیدن ساخته شده است. بخشهای اصلی این فیلم اردیبهشت ماه در کشور فرانسه و حاشیه شصت و ششمین فستیوال فیلم کن فیلمبرداری شد و گروه سازنده پس از بازگشت به ایران و انجام مقدمات پیش تولید، فیلمبرداری فصلهای آغازین فیلم را به مدیریت فیلمبرداری احمد احمدی، شروع کردند. در بخش تهران فیلم فرش قرمز (رد کارپت) به همراه رضا عطاران، بازیگرانی چون: سوسن پرور، امیر نوری، ماجین موسوی، عبدالله مرادی، هانی صالحی، راد پور جبار، محمد جواد علینقیان و حسین یاریار... جلوی دوربین رفتند. 

Portfolio image