«محمد علی منفرد» مشاور وزیر و مدیرکل حوزه وزارتی شد


علی جنتی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی طی حکمی، محمد علی منفرد را به سمت «مشاور وزیر و مدیرکل حوزه وزارتی» منصوب کرد. به گزارش فارس، در متن حکم وزیر ارشاد خطاب به محمد علی منفرد آمده است: نظر به سوابق مدیریتی و تجربیات اجرائی جنابعالی به موجب این حکم به سمت «مشاور وزیر و مدیرکل دفتر وزارتی» منصوب می‌شوید.

امید می‌رود با استعانت از خداوند متعال و بهره گیری از نیروهای کارآمد و تعامل سازنده با کلیه معاونان، مدیران و مراجعان، نظارت بر انجام مکاتبات و تنظیم و ارائه گزارشهای لازم، پیگیری سیاست‌ها و دستور العمل‌های ابلاغی و انجام سایر وظایف محوله موفق و موید باشید.

وی دانشجوی دکتری می‌باشد و از جمله سوابق وی می‌توان به :رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در اتریش، رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در سوئد، مدیر کل تشریفات سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، رئیس اداره اروپای غربی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، مشاور اجرایی قائم مقام سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، سردبیر اخبار جام جم صدا و سیما ویژه اروپا، سردبیر اخبار جام جم صدا و سیما ویژه آمریکا و مشاور وزیر و رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارشاد اشاره کرد.

Portfolio image