صداگذاری «ملبورن» به نیمه رسید


فیلم سینمایی «ملبورن» به کارگردانی نیما جاویدی با پشت سر گذاشتن مراحل اولیه صداگذاری به نیمه کار رسیده و همزمان مراحل ابتدایی آهنگسازی را سپری می‌کند.

جواد نوروزبیگی تهیه کننده فیلم سینمایی «ملبورن» در گفت و گو با فارس عنوان کرد: صداگذاری این فیلم توسط جواد جهانگیری به نیمه رسیده است و حامد ثابت آهنگسازی «ملبورن» را آغاز کرده است.

وی در پاسخ به خبرنگاران مبنی بر حضور فیلم در سی و دومین جشنواره فیلم فجر گفت: با توجه به پیشرفت طبق برنامه فیلمبرداری اکنون در مرحله مناسبی از تولید قرار داریم و قطعا به فجر می‌رسیم.

بنابراین گزارش، «ملبورن» تازه ترین اثر به تهیه‌کنندگی جواد نوروزبیگی و نویسندگی و کارگردانی نیما جاویدی است که کیانوش عیاری نیز به عنوان مشاور کارگردان در این فیلم همکاری دارد.

این فیلم اولین همکاری مشترک نگار جواهریان و پیمان معادی است که مانی حقیقی نیز در کنار آنها به ایفای نقش پرداخته است. فیلمبرداری در مجتمعی در نیاوران انجام گرفت.

در کنار بازیگران فیلم، علی سرابی نیز به عنوان بازیگردان در این فیلم فعالیت دارد. داستان ملبورن درامی معمایی است که در آن زوجی جوان ناخواسته درگیر ماجرایی پیچیده می‌شوند.

Portfolio image