مسعود اطیابی «رویای مارسل» را در سرزمین قهوه جست‌وجو می‌کند


سازندگان فیلم سینمایی «رویای مارسل» در سفری دو هفته‌ای راهی برزیل شدند تا تحقیقات میدانی خود را تکمیل کنند.


مسعود اطیابی در گفت‌وگو با فارس در خصوص روند تولید «رویای مارسل» گفت:  به همراه سیدامیر پروین حسینی تهیه‌کننده و رضا مقصودی نویسنده کار به برزیل سفر کردیم تا تحقیقات میدانی را تمام و همانجا شرایط را برای برقراری ارتباط با مراکز مرتبط برای مشارکت در تولید و فراهم ساختن مقدمات ساخت «رویای مارسل» فراهم کنیم.

وی افزود: «رویای مارسل» یک کمدی اجتماعی و خط اصلی قصه در مورد سبک زندگی ایرانی- اسلامی است که در سفری دو هفته‌ای که به برزیل داریم تلاش می‌کنیم تا مقدمات کار و تحقیقت به طور کامل طی شود و پس از بازگشت به تهران تمرکز خود را بر روی تکمیل فیلمنامه خواهیم گذاشت تا بتوانیم پس از آن فیلم را کلید بزنیم.

این تهیه‌کننده و کارگردان سینما خاطرنشان کرد: ۹۰ درصد از لوکیشن‌های فیلم در برزیل است لذا در این سفر تلاش می‌کنیم حتی لوکیشن‌های مورد نظر را نیز شناسایی کنیم، البته زمان شروع فیلمبرداری هنوز مشخص نیست چرا که دوست دارم پس از تکمیل فیلمنامه کار را کلید بزنم.

اطیابی همچنین در خصوص اینکه فیلمبرداری همزمان با جام جهانی خواهد بود یا خیر؟ گفت: فیلمبرداری قطعا زودتر از جام جهانی انجام خواهد شد چون قصه ما ربطی به جام جهانی ندارد، اما در تلاش هستیم تا همزمان با جام جهانی فیلم را در ایران و حتی برزیل اکران کنیم.

براساس این گزارش، در حال حاضر فیلم سینمایی «خاک و مرجان» آخرین ساخته مسعود اطیابی در سینماهای تهران در حال اکران است.

Portfolio image