جباری: «من سعید هستم» با فصل سرما کلید می‌خورد


مقصود جباری تهیه کننده فیلم سینمایی «من سعید هستم» با توجه به مضمون داستانی فیلم از آغاز فیلمبرداری همزمان با فصل سرما خبر داد.

مقصود جباری تهیه کننده فیلم سینمایی «من سعید هستم» در گفت و گو با فارس گفت: یکی از موانع ما دریافت پروانه ساخت بود که دیروز میسر شد و حالا با جمع آوری سرمایه‌های لازم با توجه به فصل داستان در همین زمستان فیلم برداری را آغاز می‌کنیم.

وی در خصوص دلیل همکاری با حسین مهکام به عنوان یک کارگردان فیلم اولی اظهار داشت: اگرچه این نخستین کار مهکام در مقام کارگردان است و پیش از این همه او را به عنوان نویسنده می‌شناسند اما با کارگردان‌های بزرگی مثل درخشنده، عیاری و کاهانی سابقه کار اجرایی داشته و توانایی‌های خوبی در این زمینه دارد.

این تهیه کننده سینما درباره مضمون و ترکیب بازیگران فیلمش تشریح کرد: «من سعید هستم» مضمون اجتماعی روز با محوریت نوجوانان با توجه به زیرساخت‌های فرهنگی، اجتماعی و معنوی دارد.

وی ادامه داد: اگرچه هنوز جلسات کارشناسی و انتخاب عوامل تشکیل نشده است اما تصمیم داریم که از بازیگران چهره و متخصص برای همه نقش‌ها استفاده کنیم و آنقدر همه در فیلمنامه سهیمند که نمی‌توان از یک فرد به عنوان نقش اصلی یا نقش اول نام برد.

جباری درباره بودجه «من سعید هستم» اظهار داشت: با توجه به اینکه در حال حاضر مراکز دولتی از لحاظ کمک به تولید وضعیت امیدوارکننده‌ای ندارند روی حمایت‌های آنها حسابی نکردم و این فیلم قرار است با بودجه بخش خصوصی ساخته شود.

بنابر این گزارش «من سعید هستم» که روز چهارشنبه ۱۵ آبان در سومین جلسه شورای پروانه ساخت مجوز تولید گرفت به کارگردانی حسین مهکام و تهیه کنندگی مقصود جباری تولید خواهد شد و محمدعلی کیانی (مجری طرح)، محمود محمد طائمه (مدیر تولید) و مسعود سلامی (مدیر فیلمبرداری) آن هستند.

Portfolio image