تماشا با فیلم و سریال و مستند اچ دی دیدنی می شود!


تماشا با فیلم و سریال و مستند اچ دی دیدنی می شود!

شبکه تماشا از روز چهارشنبه 20 مرداد ساعت 14 با پخش فیلم هندی قطار چنای ،برنامه های خود را باکیفیت بالای اچ دی آغاز خواهد کرد.

 این شبکه به عنوان زیر مجموعه ای از شبکه نمایش ، به پخش فیلم ، مستند و سریال با کیفیت اچ دی، خواهد پرداخت. فیلم و سریال های خارجی شبکه نمایش و همچنین سریالهای ایرانی طبق جدول پخش منظم از این شبکه تلویزیونی پخش خواهد شد.

بنا به گزارش روابط عمومی شبکه نمایش،  سریال ایرانی جاده قدیم ، سریال هشدار برای کبری 11، مجموعه فیلمهای سینمایی شرلوک، مجموعه فیلمهای سینمایی جکی چان ، فیلمهای هندی قطار چنای ، گاهی خوشی گاهی غم و مستندهای شگفتی های بزرگ طبیعت، میکروکاسموس و آبی عمیق در جدول پخش هفته اول شبکه تماشا قرار دارد

هشدار برای کبری 11 هر روز ساعت 18 و 24 از شبکه تماشا

مجموعه آلمانی هشدار برای کبری 11 (Alarm für Cobra11) که داستان پلیس بزرگراه های آلمان را روایت می کند، بیش از 20 سال است که در حال پخش است و تا کنون بیش از 36 فصل از این مجموعه ساخته شده و  در 38 کشور دنیا من جمله ایران  نیز به نمایش در می آید. این بار برای اولین بار سری 30 الی 36 این مجموعه با کیفیت اچ دی در شبکه تماشا از روز چهارشنبه 20 مرداد هر شب ساعت 18 و 24  به روی آنتن خواهد رفت.

مجموعه فیلم های سینمایی شرلوک هر شب ساعت 20 و 3 بامداد از شبکه تماشا

شرلوک هلمز اثر سر آرتور کانن دویل از جمله مطرح ترین شخصیت های کارآگاهی سینماست که تا به امروز اقتباس های فراوانی از آن صورت گرفته. سریال شرلوک (Sherlock) ساخته سال  2010تا 2014 انگلستان که تا به حال سه فصل از آن منتشر شده است و شرلوک هلمز را در دنیای مدرن امروز قرار داده،

در این سریال بندیکت کامبربچ در نقش شرلوک هلمز در فضایی امروزی و مدرن ظاهر شده و مارتین فریمن نیز در نقش یار همیشه همراه شرلوک، دکتر واتسون به ایفای نقش پرداخته است. این مجموعه تا کنون برنده 67 جایزه بین المللی شده که از جمله آنها می توان به 5 جایزه بفتا و  7 جایزه امی اشاره کرد. این مجموعه پر بیننده ترین مجموعه از سال 2001 در انگلستان بوده که هر قسمت آن بیش از 11 میلیون بیننده داشته است.  هم اکنون این مجموعه که شامل 9 فیلم سینمایی است برای اولین بار به صورت اچ دی از روز چهارشنبه 20 مرداد هر شب ساعت 20 از شبکه تماشا پخش خواهد شد.

 

مجموعه مستند  رخدادهای بزرگ طبیعت  از شبکه تماشا

مجموعه مستند دیدنی 6 قسمتی شگفتی های بزرگ طبیعت (Nature's Great Events) در سال 2009 توسط دیسکاوری و بی بی سی تولید شد. فیلمبرداری این مجموعه که در زمان پخش بیش از 4 میلیون بیننده داشت و مورد تحسین منتقدان قرار گرفت ، 25 ماه طول کشید . برای ثبت تصویری برخی صحنه های منحصر به فرد این مستند که به تغییرات آب و هوایی در کره زمین می پردازد تیم فیلمبرداری بیش از یک سال منتظر شکار صحنه بودند. هجوم همزمان کوسه ها، دلفین ها و مرغ های ماهیخوار برای شکار ماهیهای ساردین یکی از این صحنه های منحصر به فرد می باشد که پس از سه سال انتظار تیم فیلمبرداری این مستند موفق به ثبت آن شدند. این تصاویر جذاب جلوه های آفرینش به صورت اچ دی از روز جمعه هر شب ساعت 22 از شبکه تماشا پخش خواهد شد.

 

 

مستندهای بلند سینمایی       پنجشنبه شب ها در شبکه تماشا

مستندهای جذاب و  تحسین شده در مورد جلوه های آفرینش ، همچون زندگی در دریاها ، جنگل ، مهاجرت پرندگان پنجشنبه شبها ساعت 22.30 از شبکه تماشا به صورت اچ دی پخش خواهد شد.

مستند عمیق آبی (Deep Blue) که نسخه سینمایی ساخته شده از مجموعه مستند سیاره آبی بی بی سی می باشد. پنجشنبه شب از شبکه تماشا پخش خواهد شد این مستند تحسین شده که اولین بار در جشنواره فیلم سن سپاستین اسپانیا رونمایی شد در بیش از 20 منطقه در جهان نمایش داده شده است. برای ساخت این مستند تیم کارگردان بیش از 70 هزار ساعت راش های مستند سیاره آبی تولید بی بی سی را مورد بازبینی قرار دادند . یک چهارم تصاویری که برای ساخت این مستند سینمایی استفاده شده ، در نسخه تلویزیونی سیاره آبی به نمایش در نیامده بود. این مستند سینمایی روایت گفتاری کمی دارد و ترکیب موسیقی و افکتهای طبیعی ، همراه کننده تصاویر شگفت انگیز از اقیانوسها می باشد.

این مستند تحسین برانگیز  پنجشنبه 21 مرداد ساعت 22.30 از شبکه تماشا به صورت اچ دی پخش خواهد شد. در هفته های بعدی نیز مستندهای بلند میکروکاسموس ، جنگل سبز  پخش خواهد شد.

سایر برنامه های شبکه تماشا اچ دی

در روز چهارشنبه 20 مرداد ساعت 14 فیلم هندی قطار چنای با بازی شاهرخ خان و روز پنجشنبه 21 مرداد ساعت 14 فیلم هندی گاهی خوش، گاهی غم با کیفیت اچ دی پخش خواهد شد. از روز جمعه 22 مرداد به مدت بک هفته، هر روز ساعت 14 مجموعه فیلم های جکی چان برای نخستین بار با کیفیت تمام اچ دی (FullHD) از شبکه تماشا پخش خواهد شد.

گفتنی است سریال جاده قدیم هر روز ساعت 18 و سریال چرخ و فلک ساعت 23 از این شبکه پخش خواهد شد.

 

Portfolio image