ادامه فیلم های دنباله دار با حضور دزدان دریایی کارائیب در شبکه نمایش


ادامه فیلم های دنباله دار با حضور دزدان دریایی کارائیب در شبکه نمایش

پخش فیلم های دنباله دار سینما از شبکه نمایش، شنبه 3 مهر و با پخش دنیای ژوراسیک، وارد چهارمین هفته خود می شود. فیلم های دنباله دار  هر شب ساعت 21 پخش و روز بعد 5:30 بامداد و 11:30 تکرار خواهد شد.

پس از فیلم دنیای ژوراسیک، روز یکشنبه 4 مهر فیلم نقاب زورو (The Mask of Zorro)  با حضور آنتونیو باندراس و کاترین زتا جونز پخش خواهد شد، دوشنبه 5 مهر فیلم افسانه زورو (The Legend of Zorro) محصول 2005و دزدان دریایی کارائیب (Pirates of the Caribbean) 1 تا 4 در ادامه هفته از 6 تا 9 مهر پخش خواهد شد.

مجموعه فیلم های دزدان دریایی کارائیب بر اساس مجموعه کتابی با همین عنوان ساخته شده است و تا به حال 4 شماره از این مجموعه فیلم پخش شده و در سال 2017 پنجمین دنباله آن نیز پخش خواهد شد. دزدان دریایی کارائیب از موفق ترین دنباله های سینما بوده و علاوه بر حضور موفق در گیشه، همواره نقدهای مثبتی از سوی منتقدین و طرفداران کتاب دریافت کرده است. نامزدی 11 جایزه اسکار و دریافت اسکار بهترین جلوه های ویژه از جمله افتخارات این مجموعه است. جانی دپ، جفری راش، اورلاندو بلوم  و کیارا نایتلی از جمله بازیگران این مجموعه فیلم هستند.

Portfolio image