شبکه نمایش و پخش آثار منتخب سینمای هنگ کنگ در قالب "سینمای ملل "


هنگ کنگی ها در این هفته شبکه نمایش

بنابر اعلام روابط عمومی شبکه نمایش، این شبکه در قالب بخش سینمای ملل با پخش هفت فیلم سینمایی که از ۱۰ آذر ماه هر روز ساعت ۱۹ پخش خواهد شد به بررسی سینمای هنگ کنگ می پردازد.

فیلم "معلم دهکده " شنبه  ۱۰آذر ماه ساعت ۱۹ پخش می شودکه در ژانر خانوادگی قرار دارد این فیلم  به کارگردانی و تهیه کنندگی آدریان کوآن محصول ۲۰۱۵ است.
لیلیان معلم با سابقه ای است. او متوجه می شود که مدرسه ای در منطقه ای فقیر وجود دارد که به دلیل پرداخت کم حقوق هیچ معلمی حاضر به تدریس در آن نیست. آن مدرسه پنج دانش آموز دارد و اگر تعداد آنها کمتر از پنج نفر بشود آن مدرسه طبق قانون باید تعطیل شود. لیلیان تمام تلاشش را می کند اما ....


فیلم "انتهای یک رویا " در ژانر کودک ، روز دوشنبه ۱۲ آذر در قاب شبکه نمایش
این فیلم را چو بازیگر پرکار و معروف هنگ‌کنگی سال ۲۰۰۸ کارگردانی و خودش در آن بازی کرد. مین هان فانگ، چی چانگ لام و لی شینگ چیونگ در این فیلم  "انتهای یک رویا" نقش‌آفرینی کرده‌اند.
پسری خردسال که مادر خود را از دست داده به همراه پدرش در خانه‌ای محقر زندگی می‌کند. پدر او کارگر ساختمانی و پسر دانش‌آموزی منزوی است که علاوه بر بچه‌ها، یکی از معلمان نیز او را به خاطر لباس‌های کهنه‌اش سرزنش می‌کند. این وضع ادامه دارد تا اینکه روزی پدر او برایش عروسکی می‌آورد و...


سی و ششمین تالار شائولین ، در ژانر رزمی ، روز چهارشنبه ۱۴ آذر در شبکه نمایش
کانتون در تصرف تاتارهاست، ژنرال تين تا (لو ليه) به مردم ظلم مي کند و آزاديخواهان را نابود مي سازد. سان تا (گوردن ليو چيا هوي) که تحت تاثير معلم مدرسه اش براي رهايي از ظلم تلاش مي کند شناسايي مي شود، او از کانتون مي گريزد ولي خانواده اش قتل عام مي شوند. سان تا که آوازه معبد شائولين و تعليمات فنون رزمي آنان را شنيده خود را به آنجا مي رساند و …

فیلم سینمایی "خانه خنجرهای پرنده" روز جمعه ۱۶ آذر پخش می شود. این فیلم به کارگردانی " ژانگ ییمو" محصول ۲۰۰۴ است.
يك جنگجوي عاشق پيشه، يك عضو خوش چهره  ارتش شورشي را فراري مي دهد تا اين زن به همكارانش ملحق شود.اما واقعه آن طور كه بايد پيش برود،پيش نمي رود.

فیلمهای سینمای هنگ گنگ  شامل" معلم دهکده  "، " استاد مبارز  "، " انتهای یک رویا  "، " اعمال شیطانی  "، " سی و ششمین تالار شائولین  "، " استاد بزرگ  "و " خانه خنجرهای پرنده  " هستند.
سینمای ملل و فیلمهای برگزیده سینمایی هنگ کنگ  از شنبه ۱۰ آذر ماه  تا جمعه ۱۶ این ماه ساعت ۱۹ از شبکه نمایش پخش شده و ساعت ۰۳:۰۰ و ۰۹:۳۰ روز بعد باز پخش می شوند.

Portfolio image