تغییر در جدول پخش شبکه نمایش


بنابر اعلام روابط عمومی شبکه نمایش، این شبکه با توجه به تعطیلات اعلام شده اخیر مدارس و دانشگاهها، به‌دلیل ملاحظات پیشگیرانه در مقابله با ویروس«کرونا» در کشور، کنداکتور خود را براساس همین شرایط و نیاز مخاطبان تغییر داده است.

* بر این اساس از امروز، سه شنبه ۶ اسفند ماه، فیلم های سینمایی و تله فیلم های ایرانی در ساعت ۱۳ با رویکرد سرگرم کننده و شاد پخش خواهد شد . این فیلم ها به ترتیب تا جمعه ۹ اسفند ماه، فیلمهای "دو ماجرای یک ازدواج"، "ساعت یک نیمه شب"، "ستاره شرق" و " قلقلک" هستند.

* باکس فیلم های ساعت ۱۵ از تکرار فیلمهای  کلاسیک شب قبل، به پخش فیلم های جذاب تغییر پیدا کرده است که به ترتیب تا جمعه ۹ اسفندماه،  "زودیاک چینی"، "ما یک باغ وحش خریدیم"، من دیوید هستم" و "مینوس" پخش می شوند.

* فیلم های سینمایی دنباله دار کمپانی ۱"، "کمپانی ۲"، "کمپانی ۳" و " دکتر دولیتل ۱" در سری فیلم های سرگرم کننده باکس ساعت ۱۹ سه شنبه تا جمعه قرار گرفته اند.

*باکس ساعت ۲۳ نیز طبق روال قبل به پخش فیلم های جذاب اختصاص دارد که فیلم های "ضد گلوله"، "برادران باد"، "خجالت نکش" و "گلادیاتور" تا جمعه شب در جدول پخش این باکس  شبکه قرار گرفته اند.

لازم بذکر است جدول پخش هفته های آتی، که طبق همین روند تنظیم خواهد شد، در خبرهای بعدی از طریق روابط عمومی شبکه اطلاع رسانی خواهد شد.

Portfolio image