در آستانه گرامیداشت هفته وحدت؛ تدارك شبكه نمايش با پخش فیلم هایی با مضامین مهر و رحمت


در آستانه گرامیداشت هفته وحدت؛

تدارك شبكه نمايش با پخش فیلم هایی با مضامین مهر و رحمت
 
بنابراعلام روابط عمومی شبکه نمایش، این شبکه ، به مناسبت پیش رو بودن هفته وحدت فیلم هایی با موضوع مهر و مروت را در جدول پخش خود قرار داده است همچنین در بخش صحنه گران به مرور آثار "دواین جانسون" می پردازد.
 
ساعت ۱۳:
فیلم و تله فیلم های ایرانی شبکه نمایش از شنبه ۳ تا جمعه ۹ آبان ماه با عناوین : شوخی ممنوع، بیست و چهار، شغل شریف، جزیره گنج، کودک قهرمان، مومیایی ۳ و دایان باخ از این شبکه پخش خواهد شد.
 
ساعت ۱۹:
فیلم هایی این هفته شبکه نمایش با موضوع مهر و رحمت و دوستی به ترتیب از شنبه تا جمعه: دست های خالی، پدران و پسران، مریم و میتیل، پسر کاراته باز، حلال و حرام ، پدینگتون ۲ و اعجوبه هستند.
 
ساعت ۲۱:
در بخش صحنه گران شبکه نمایش این هفته به مرور آثار "دواین جانسون" یکی از موفق‌ترین و پردرآمدترین بازیگران جهان خواهد پرداخت.
فیلم های این بازیگر که به ترتیب از شنبه تا جمعه پخش می شوند: آسمان خراش، تعقیب کوبنده، پیش به سوی کوه ، امپایر استیت، جومانجی، به جنگل خوش آمدید، سن آندریاس و خشم هستند.
 
ساعت ۲۳:
در بخش فیلم های جذاب این هفته شبکه نمایش فیلم های : واحد مبارزه با پولشویی، از فراز قله، پسران بد ۱، ساعت شلوغی ۳، پنگوئن های آقای پاپر، سرخ پوست و مرد عنکبوتی: دوراز خانه از این شبکه پخش خواهد شد.
 
ساعت ۱بامداد:

فیلم های کلاسیک این شبکه فرار از زندان آلکاتراز، داروشناس بزرگ، آناند، مردان شکوهمند در ماشین های پرنده، پیش به سوی بانک، حرفه ای ها و مری پاپینز به ترتیب از شنبه تا جمعه به روی آنتن می روند.

Portfolio image