مرور فیلم های ابوالفضل پور عرب در شبکه نمایش


مرور فیلم های ابوالفضل پور عرب در شبکه نمایش
 
به گزارش روابط عمومی شبکه نمایش، این شبکه در  بخش ژانر منتخب هفتگی خود به فیلم هایی  با مضامین علم و دانش و در بخش صحنه گران به مرور آثار بازیگر نام آشنای کشورمان ابوالفضل پور عرب می پردازد.
 
براین اساس در ساعت ۱۳ فیلم های ایرانی و تله فیلم های شبکه نمایش به ترتیب: گلنار، یاد استاد، راه سوم، آنجا که زاه شدم، نشانی لاله ها، نامه های خیس و آینه بغل به ترتیب از شنبه ۱۷ تا جمعه ۲۳ آبان ماه به روی آنتن می رود.
 
هر کسی براساس علاقه خود به ژانرهای متنفاوتی گرایش دارد و در این میان هستند کسانی که هدفشان از تماشای فیلم نه تنها تفریح بلکه یادگیری هم است در این میان شبکه نمایش، در بخش ژانر هفتگی خود به فیلم هایی با مضمون علم و دانش پرداخته است که از شنبه تا جمعه ساعت ۱۹ فیلم‌های ماری کوری-شهامت دانش، مردی که بینهایت را میشناخت، انیشتن و ادینگتون، معجزه گر، تمپل گرندین، ضربه مغزی و جنگ جریان از این شبکه پخش می شود.
 
در بخش صحنه گران هفته، این شبکه به مرور آثار بازیگر کشورمان ابوالفضل پور عرب می پردازد او که با بازی در فیلم عروس شناخته شده است .
 
فیلم های این بازیگر از شنبه تا جمعه ساعت ۲۱ عروس، دستهای آلوده، در کمال خونسردی، دو روی سکه، چهره، جوانی و چند میگیری گریه کنی هستند.
 
همسر آینده من یک مامور مخفی است، لبخند جیمی، تاجر دوره گرد، تامی کوچولو، موعد مقرر، لونه زنبور و خبر چین فیلم های ساعت ۲۳ جذاب شبکه هستند که از شنبه تا جمعه پخش می شود.
 
علاقمندان به فیلم های کلاسیک می توانند از شنبه تا جمعه ساعت یک بامداد فیلم های آرزوی مرگ، برادران شیردل، مشعل، مردی با لباس سفید، دیدی کارشناس میشود، سدشکنان و مردی از لارامی را از این شبکه به تماشا بنشینند.

Portfolio image