هفت روز با نویسندگان در شبکه نمایش


هفت روز با نویسندگان در شبکه نمایش

 

این شبکه به مناسبت پیش رو بودن روز کتاب و کتابخوانی در ژانر منتخب هفتگی خود به فیلم هایی با مضامین این روز می پردازد.

 

به گزارش روابط عمومی شبکه نمایش، این شبکه با توجه به اهمیتکتاب و کتابخوانیو توجه رسانه ملی به ترویج این موضوع، فیلم هایی با مضامین کتابخوانی و نویسندگی را در جدول هفتگی خود قرار داده است که هر روز ساعت ۱۹ در بخش موضوعیِ منتخب پخش خواهد شدهمچنین این شبکه در بخش صحنه گران به مرور آثار و فیلم های مل گیبسون خواهد پرداخت.

 

ساعت ۱۳ نمایش:

فیلم های ایرانی و تله فیلم های شبکه نمایش از شنبه ۲۴ تا جمعه ۳۰ آبان ماه به ترتیب: ”چراغ های ناتمام(فیلم شنبه ۲۴ آبان ماه به مناسبت روز کتاب و کتابخوانی)”،سیب ترش،فرزندان،به قید قرعه،دست راست من،خاتم شیرازوعشق شیشه ایبه روی آنتن می روند.

 

ساعت ۱۹ نمایش:

این هفته شبکه نمایش در بخش موضوع منتخب هفتگی خود به فیلم های با مضامین کتاب خوانی و نویسندگی می پردازد که ازشنبه تا جمعه به ترتیب: ”میزری،دزد و نویسنده،نابغه،خانم پاتر،خانه خلوت،چارلز دیکنز-مردی که سرود سال نو را نوشتوعجیب تر از داستانپخش خواهند شد.

 

ساعت ۲۱ نمایش:

این شبکه در بخش صحنه گران به مرور آثار مل گیبسون بازیگر و کارگردان می پردازد. او که توانست با کارگردانی و بازی اش در نقش اصلی «شجاع دل» آن چنان مورد توجه تماشاگران و منتقدان قرار بگیرد که همزمان دو جایزه اسکار را برای بهترین فیلم و کارگردانی را از آن خود کند.

 

فیلم های این بازیگر عبارتند از: ”سگ آبی،سازمان آلوده،اسلحه مرگبار ۴،لبه تاریکی،نشانه ها،باجوپرفسور و مرد دیوانهاست.

 

 

ساعت ۲۳ نمایش:

 در بخش فیلم های جذاب شبکه نمایش، ازشنبه تا جمعه به ترتیب فیلم های: ”استاد بزرگ،نمک و آتش،اینو تحلیل کن،سرقت معمولی،اولین قتل،پیرمرد و اسلحهومایکل کلایتونروی آنتن می روند.

 

ساعت یک بامداد نمایش:

فیلم های کلاسیک شبکه نمایش به ترتیبآخرین موج،قطار سریع السیر فون رایان،جنون،قاتلی بر فراز ایگر،اگر زنده ای شلیک کن،مکالمهودشمنی در اعماقپخش می شوند.

Portfolio image