از ماجراجویی برای بقا در طبیعت تا مرور آثار تدوینگر سینمای ایران در فیلم های این هفته شبکه نمایش از ماجراجویی برای بقا در طبیعت تا مرور آثار تدوینگر سینمای ایران در فیلم های این هفته شبکه نمایش

بنابراعلام روابط عمومی شبکه نمایش، این شبکه در بخش ژانر منتخب هفتگی خود، فیلم هایی با مضمون ”بقا در طبیعت” را در جدول پخش خود جانمایی کرده است همچنین در بخش صحنه گران فیلم هایی با تدوینگری "محمدرضا مویینی" به روی آنتن می روند.

بر اساس این گزارش، فیلم های ایرانی ساعت ۱۳ شبکه نمایش از شنبه ۴ تا جمعه ۱۰ بهمن ماه به ترتیب فیلم های: گلبهار، فرزانه، مزرعه آبی، مسیر آسمان، همپای آب، دریا دلان و ماموریت هستند که از این شبکه پخش خواهند شد.

 

علاقمندان به ماجراجویی می توانند فیلم های ساعت ۱۹ این شبکه با ژانر موضوعی منتخب" بقا در طبیعت " را از شنبه تا جمعه دنبال کنند که به ترتیب با عناوین: پرواز فونیکس، عملیات قطب شمال، راه بازگشت، ۱۲۷ساعت، نبرد با طبیعت ۲، خاکستری و شمالگان پخش می شوند.


شبکه نمایش این هفته در بخش مرور آثار و در ساعت ۲۱ فیلم هایی با تدوین محمدرضا مویینی را به روی آنتن می برد.
این تدوینگر سینمای ایران که فارغ‌التحصیل رشته تدوین از دانشکده صدا و سیما است ، برای تدوین فیلم های عروس و پارتی ،به ترتیب، برنده سیمرغ بلورین بهترین تدوین از نهمین و نوزدهمین دوره جشنواره فیلم فجر شده و چندین جایزه جشن خانه سینما را در کارنامه هنری خود دارد. آثار وی که به ترتیب از شنبه تا جمعه این هفته پخش می شوند، فیلم های: نیاز، تویی که نمی شناختمت، رز زرد، میهمان داریم(به مناسبت روز تکریم مادران و همسران شهید)، عقاب صحرا، بیست و یک روز بعد و حوض نقاشی هستند.

از شنبه تا پایان هفته نیز فیلم های جذاب: رسوایی آرمسترانگ، هدیه نهایی، منطقه گنگنام، پلیس بورلی هیلز۲، پیشگویی های مرد شاپرکی، بندباز وشمشیر اژدها در ساعت۲۳ پخش می شوند.

در بخش کلاسیک یک بامداد این شبکه فیلم های: رودخانه وحشی، جزیره گنج، چه کسی لیبرتی والانس را کشت، این فرار مرگبار، آشوب، وارث و سرقت از برینک از شنبه تا جمعه برای علاقمندان پخش خواهند شد.

Portfolio image