آثار آتیلا پسیانی این هفته در شبکه نمایش مرور می شود


بنابر اعلام روابط عمومی شبکه نمایش این شبکه در هفته پیش رو به مرور آثار "آتیلا پسیانی" بازیگر شناخته شده کشورمان خواهد پرداخت.در کنار مرور آثار این بازیگر پخش فیلم "قوچ" از سینمای استرالیا برای نخستین بار از دیگر برنامه های شبکه نمایش برای هفته آینده است.

ساعت 13 :

فیلم و تله فیلم های ایرانی شبکه نمایش از شنبه 13 تا 19 شهریور پخش خواهد شد : ماه در سایه- با هم در خانه- برگ و باد- مهریه- جمعه دوازده و چهل دقیقه- گوشی قرمز- دایان باخ نام فیلم های این بخش است.

ساعت 15 :

باکس ثابت فیلم های جذاب ویژه تابستان شبکه نمایش که هر روز ساعت 15 از این شبکه پخش می شود در هفته پیش رو به این ترتیب خواهد بود : رویای طلا- برف و شمشیر- فانوس سبز- جک آیریش : لکه سیاه- آدم کوچولوها- سفر آیلو و نامه رسان.

ساعت 19 :

فیلم های منتخب خانوادگی بخش ثابت تابستان شبکه نمایش است.در هفته پیش رو در ساعت 19 به ترتیب شامل این فیلم ها خواهد بود : شیطان درون- تاکسی 5- کودکی در زمان- گل برفی و بادبزن سری- بن ویل- جنون رقابت- نابغه.

ساعت 21 :

آتیلا پسیانی بازیگر کشورمان این هفته مهماه شبکه نمایش است. او که در خانواده ای هنرمند و سینمایی به دنیا آمده بازیگری را در سال 1356 در تئاتر آغاز کرد و در سال 1360 با فیلم سینمایی عفریت قدم به سینما گذاشت. پسیانی برای فیلم در کمال خونسردی نامزد جایزه سیمرغ بلورین از جشنواره فیلم فجر شده است. فیلم های آتیلا پسیانی که این هفته از شبکه نمایش پخش می شوند بدین ترتیب خواهد بود : دو فیلم با یک بلیط- روز شیطان- سیانور- اسپاگتی در 8 دقیقه- تخته جمشید، سر رزولت-مجردها- پرواز پنجم ژون.

ساعت 23 :

فیلم های ساعت 23 شبکه نمایش که شامل فیلم های جذاب است شامل این فیلم ها است : راکت- اعجوبه- وصیغه- مکزیکی- کما- بیست و چهار و قوچ فیلم جدید شبکه نمایش که برای نخستین بار پخش خواهد شد. این فیلم محصول سال 2020 استرالیا و ساخته جرمی سینز است. فیلم درباره دو برادر پرورش دهنده قوچ است که سالهاست با هم مشکل دارند و قهر هستند اما همه گیر شدن یک بیماری همه چیز را تغییر میدهد. سم نیل و مایکل کاتون از بازیگران این فیلم هستند.

ساعت 1 بامداد :

منتخب فیلم های کلاسیک این هفته شبکه نمایش نیز به ترتیب روز پخش : خشم اژدها- بیگانه ای در ترن- چهارصد ضربه- خوشه های خشم- مجبور- بازگشت بورسالینو و پاپیون هستند.

Portfolio image