فیلمهای کوین اسپیسی، دربخش مرور آثار این هفته شبکه نمایش


به گزارش روابط عمومی شبکه نمایش این هفته در بخش مرور پرونده کاری بازیگران، فیلم هایی از "کوین اسپیسی" ، دربخش صحنه گران (مرور آثار)پخش می شوند.
وی برنده دو جایزه اسکار و یکی از مستعد ترین و تحسین شده ترین بازیگران دو دهه اخیر است که حضورش در هر فیلم یا تئاتری بر اعتبار آن اثر می افزاید.
کوین فاولر، مشهور به کوین اسپیسی سال ۱۹۵۹ در ساوت اورنج ایالت نیوجرسی متولد شد. در جوانی اسپنسر تریسی ستاره محبوب او بود. در نتیجه او با ترکیب نام و فامیل اسپنسر تریسی نام فامیل اسپیسی را برای خود بر گزید.
کوین اسپیسی به خاطر بازی در سریال خانه پوشالی در نقش «فرانسیس آندروود» که پیش از این از شبکه نمایش پخش شد، پنج بار نامزد دریافت جایزه امی شد و یک‌بار هم جایزه گلدن گلوب را تصاحب کرد.
او برای بازی چشم گیرش در فیلم"گمشده در یانکرز" برنده جایزه تونی شد و بعد به دعوت آل پاچینو به فهرست بازیگران فیلم" گلن گری گلن راس" پیوست که در راستای همان تصمیمی که گرفته بود در این فیلم نقش کوتاه اما محوری و تعیین کننده رئیس بنگاه معاملات ملکی را به عهده داشت.
او اولین اسکارش را با فیلم "مظنونین همیشگی " ربود. او در این فیلم نقش قاتلی خود پسند را داشت که تا آخرین لحظه هویت واقعی خود را پنهان می کند و سر انجام از دست پلیس می گریزد.

"مظنونین همیشگی"، "سرقت معمولی"، "گروه ادیسون"، "تاجر دوره گرد"، "کی پکس"، "درخواست نهایی"و "یاغی دشت" از جمله آثار مطرحی هستند که با بازی این بازیگر به ترتیب از شنبه دهم تا جمعه ۱۶ شهریور ساعت ۲۱ از شبکه نمایش پخش می شوند.

Portfolio image