بازیگر «خوب، بد ، زشت»در شبکه نمایش


به گزارش روابط عمومی شبکه نمایش این هفته در بخش مرور پرونده کاری بازیگران، فیلم هایی از "کلینت ایستوود" ، دربخش صحنه گران (مرور آثار)پخش می شوند.

کلینتون «کلینت» ایستوود جونیور هنرپیشه، کارگردان و تهیه‌کننده و از جمله کاراکترهای نمادین و شناخته شده در بسیاری از فیلم‌های اکشن و وسترن است که به شخصیت افسانه ای این ژانر تبدیل شده است. او به عنوان یک بازیگر و کارگردان با  بیش از نیم قرن سابقه درخشان در سینما شناخته می شود.وی در بیش از ۵۰ فیلم ایفای نقش کرده که در ۴۲تای آن‌ها نقش اصلی داشته را برعهده داشته است.  ایستوود شهرت جهانیش را با بازی در فیلم‌های سه‌گانه دلار، به نام‌های «یک مشت دلار»، «به‌خاطر چند دلار بیشتر» و «خوب،بد،زشت» کسب کرده‌است. کلینت ایستوود به‌خاطر دو فیلم نابخشوده و دختر میلیون دلاری علاوه بر نامزدی‌اش برای دریافت جایزه بهترین بازیگر، توانست جایزه اسکار بهترین کارگردانی و تهیه‌کنندگی بهترین فیلم را برای خود کسب کند.

 

"جوزی ولز"، "تاندر بولت و لایت فوت"، "فرار از زندان آلکاتراز"، "خوب، بد، زشت"، "قدرت مطلق"، "جوکید"و "نابخشوده" از جمله آثار مطرحی هستند که با بازی این بازیگر به ترتیب از شنبه ۲۳ تا جمعه ۲۹ شهریور ساعت ۲۱ از شبکه نمایش پخش شده و ساعت ۳ بامداد و ۸ صبح روز بعد بازپخش می شوند.

Portfolio image