بازیگر صاحب رکورد گینس به شبکه نمایش می آید


بازیگر صاحب رکورد گینس به شبکه نمایش می آید.

به گزارش روابط عمومی شبکه نمایش، این هفته در بخش مرور پرونده کاری بازیگران، فیلم هایی از "هیو جکمن " ، دربخش صحنه گران (مرور آثار) پخش می شوند.
هیو مایکل جکمن، بازیگر استرالیایی است. او در دوران کودکی علاقه شدید خود را به بازیگری نشان داد و با تشکیل گروه های کوچک تئاتری در مدارس و حضور در نقش اصلی این نمایش ها نشان داد که می تواند علاقه اش را دنبال کند و خیلی زود پیشنهاد بازی در مجموعه تلویزیونی “کوره لی” ( ۱۹۹۵ ) را دریافت نمود که این مجموعه اتفاقی نو در زندگی حرفه ای جکمن محسوب می شد. پس از این مجموعه تلویزیونی و حضور در چندین نقش کوچک دیگر در مجموعه های اینچنینی، ستاره اقبال هیو جکمن بالاخره در سال ۱۹۹۹ درخشید چرا که در این سال بریان سینگر از او درخواست کرد تا نقش اصلی فیلم “مردان ایکس” را ایفا کند و همین نقش هیو جکمن را مبدل به ستاره نمود.
شخصیت ولوورین خیلی زود به یکی از محبوب ترین قهرمانان سینما مبدل شده و شهرت هیو جکمن به واسطه حضور در این نقش، هر روز بیشتر شد. او بیشتر برای بازی طولانی مدتش در نقش ولورین در سری فیلم‌های «مردان اکس» شهرت دارد که برای آن رکورد جهانی گینس 'طولانی‌ترین حضور در نقش یک ابرقهرمان سینمایی' را دریافت کرد . همچنین برای نقش‌های اصلی‌اش در کمدی-رمانتیک کیت و لئوپولد، فیلم اکشن-ترسناک ون هلسینگ، درام علمی-تخیلی حیثیت (پرستیژ)، درام رمانتیک تاریخی استرالیا، نسخه سینمایی بینوایان، معمایی مهیج زندانیان و موزیکال بزرگ‌ترین شومن٬ تحسین فراوان منتقدان را برانگیخت.

فیلم های ”ادی عقاب آسمان ها ”، ” نبرد پولادین ”، ” حیثیت ”، ” زندانیان”، ” استرالیا”، ” کیت و لئوپولد ”و ” اره ماهی ” آثاری هستند که با بازی این بازیگر، به ترتیب از شنبه ۱۱ تا جمعه ۱۷ آبان‌ماه ، ساعت ۲۱ از شبکه نمایش پخش شده و ساعت ۳ بامداد و ۸ صبح روز بعد باز پخش می شوند

Portfolio image