‍ جدول پخش شبکه نمایش به روال قبل باز می گردد


جدول پخش شبکه نمایش به روال قبل باز می گردد.

 

به گزارش روابط عمومی شبكه نمايش، جدول پخش این شبکه که از ابتدای اسفند به دلیل همه گیری بیماری کرونا و لزوم پر کردن اوقات فراغت هموطنان در قرنطینه خانگی تغییر کرده بود ،از این هفته به روال قبل بازگشته و آثار کلاسیک، علاوه بر ساعت ۶ بامداد روز بعد، در ساعت ۱۵ نیز تکرار می شوند. همچنین این هفته در بخش مرور پرونده کاری بازیگران، فیلم هایی از تام کروز در جدول پخش شبکه نمایش قرار گرفته است.  

 

بنا بر همین اعلام، فیلم های سینمایی ایرانی سلام نابغه، سفر سهراب، سوگند، تکم چی، قبر مشترک، خانه نشین و مخمصه به ترتيب از شنبه ۱۷ تا جمعه۲۳خرداد ساعت ١٣ پخش خواهند شد. 

 در ساعت ١٣ روز سه شنبه ۲۰خرداد ماه، به مناسبت روز صنایع دستی، فیلم سینمایی ”تکم چی”،محصول سال ۱۳۸۶، به کارگردانی یدالله صمدی روی آنتن خواهد رفت. 

تکم یک عروسک دست ساز چوبی و سنتی آذری است و هر چند به خودی خود شاید فاقد ارزش باشد، اما خواندن اشعار متناسب با عید و سازگار با زندگی روزمره مردم توسط افرادی که به آن‌ها تکم خوان می‌گویند، به آن هویت خاصی داده است. این فیلم نیز روایت یک " تکم خوان " است.

 

در ادامه پخش فیلم های سینمایی دنباله دار، این هفته، به ترتیب از شنبه تا جمعه ساعت ۱۹ فیلم های مارپیچ ۳، داستان بی پایان ۱، ۲و ۳، آرزوهای بزرگ ۱و ۲، پیتربل۱ روی آنتن خواهند رفت.

 

بخش مرور آثار هنرمندان اين هفته شبكه نمايش به کارنامه کاری ”تام کروز ” تعلق دارد. او در سال ۱۹۸۶به عنوان هنر پیشه اصلی فیلم سینمایی ”تاپ گان” برگزیده شد. این فیلم بسیار پرفروش بود و شهرت وی را به همراه داشت. در سالهای بعد حضور تام کروز در فیلم های پر آوازه نمایان تر شد و در سال ۱۹۸۸ به همراه داستین هافمن در فیلم ”مرد بارانی” حضور داشت که این فیلم نامزد هشت جایزه اسکار شد. همچنین تام کروز توانسته جوایز اسکار، گلدن گلوب و جوایز دیگری از جشنواره های سینمایی معتبر را از آن خود کند.

 

فیلم های سینمایی این بازیگر با عناوين: شوالیه و روز، شرکت، فراموشی، چند مردخوب، وثیقه، مرد بارانی و آخرین سامورایی به ترتيب از شنبه تا جمعه، ساعت ٢١ پخش خواهند شد.

 

علاقه مندان به فیلم های سینمایی جذاب مي توانند به ترتیب ببرهای پرنده، آژانس شیشه ایی، تله، بهترین تیم، خاکریز، بالن و مسیر همیشگی را در ساعت ٢٣ این هفته تماشا كنند.

 

همچنين از شنبه تا جمعه فیلم های جیب بر، وصیت نامه دکتر مابوزه، جناتان مرغ دریایی، ساحل زیبای کوچک، گاو و زندانی، سندروم چینی و جوکید در باکس فيلمهاي كلاسيك ،ساعت يك بامداد روی آنتن می رود و تکرار آنها در ساعت ۶ بامداد و ۱۵ روز بعد خواهد بود.

Portfolio image