شبکه نمایش و آخرین هفته پخش فیلم های دنباله دار در آخرين هفته فصل بهار


شبکه نمایش و آخرین هفته پخش فیلم های دنباله دار در آخرين هفته فصل بهار

 

 ‎شبكه نمايش در هفته پايانی خرداد ماه، پرونده پخش مجموعه فیلم های سینمایی دنباله دار را می بندد و همچنین در بخش صحنه گران فیلم هایی از ”جانی دپ”را در جدول پخش خود جانمایی کرده است.

 

 به گزارش روابط عمومی شبکه نمایش،این هفته  فیلم های سینمایی ایرانی کاشی ۳۱۳، دزدی که برای شام آمد، جایی برای اشتباه نیست، گره کور، چراغ های ناتمام، کوک نغمه گمشده و زندانی ها به ترتیب از شنبه ۲۴ تا جمعه ۳۰خردادماه در ساعت ۱۳ پخش خواهند شد.

 

در اخرین هفته پخش مجوعه فیلم های سینمایی دنباله دار، از شنبه تا جمعه در ساعت ۱۹ به ترتیب فیلم های پیتربل۲، قهرمانی پشت نقاب ۱ و ۲، اجلاس۱و ۲، بازگشت به آینده ۱و ۲ روی آنتن می روند. 

 

در بخش صحنه گران، این هفته شبکه نمایش به مرور آثار جانی دپ می پردازد. وی اولین بار در سال ۱۹۸۴ در فیلم" کابوس در خیابان الم" به ایفای نقش پرداخت. در سال ۱۹۸۷ با بازی در سریال" خیابان جامپ شماره ۲۱ "به شهرت دست پیدا کرد و بعد از بازی در فیلم "ادوارد دست قیچی" در سال ۱۹۹۰، به یک بازیگر منحصر به فرد و جدی تبدیل شد که با بازی در هر فیلم منتقدان و مخاطبان خود را شگفت زده می کرد و همین منجر به تحسین جانی دپ شد. او تاکنون توانسته‌است جایزه گلدن گلوب و جایزه انجمن بازیگران فیلم را از آن خود کند.

 

علاقه مندان به بازی این بازیگر می توانند به ترتیب فيلم هاي تفنگدار تنها، گردشگر، چارلی و کارخانه شکلات سازی،  دشمنان ملت، دنی براسکو، در جستجوی ناکجاآباد و شهر دروغ ها را در ساعت ۲۱ شنبه ۲۴ تا جمعه ۳۰خردادماه تماشا كنند.

 

در باکس ساعت ٢٣ فیلم های جذاب این هفته شبکه نمایش نيز به ترتيب فیلمهای: تله، یک سطر واقعیت، قتل سوم، روباه در مسیر تاریک، سایه سکوت، غلامرضا تختی و قلعه پخش می شوند.

  

بنا بر اعلام اين شبكه، مخاطبان فیلم های کلاسیک نیز از شنبه تا جمعه با فيلم های: رودی کوهنورد، ستارگان زندان، ۲۴چشم، جاگرنات، جنایت و مکافات، ای تی: موجود ماوراء زمین و رودخانه کانیون در ساعت يک بامداد همراه خواهند بود.

Portfolio image