این هفته در شبکه نمایش؛ پخش "فیلم های شاخص سینمای کلاسیک " و مرور آثار هنرپیشه فرانسوی


این هفته در شبکه نمایش؛
 

پخش "فیلم های شاخص سینمای کلاسیک " و مرور آثار هنرپیشه فرانسوی
 
به گزارش روابط عمومی شبکه نمایش، این شبکه در جدول پخش هفته آینده و در باکس منتخب ژانر به پخش فیلم های شاخص و کلاسیک تاریخ سینما پرداخته و نیز آثار دنیل اوتوی ، بازیگر فرانسوی ، را مرور می کند . همچنین فیلم " مذاکره" ، به عنوان فیلم جدید در باکس فیلم های جذاب پخش خواهد شد.
 
بنابراین گزارش، فیلم های شاخص و کلاسیک : چهارصد ضربه،  پدر خوانده ، دکتر استرنج لاو، داستان توکیو، همشهری کین، اینک آخرالزمان و دزد دوچرخه از شنبه ۲۵ تا جمعه ۳۱ مرداد ماه در ساعت ۱۹ و در باکس منتخب ژانر از شبکه نمایش پخش می شوند .
 
این هفته و در بخش صحنه گران، شبکه نمایش به مرور آثار  دنیل اوتوی( Daniel Auteuil) بازیگر و کارگردان فرانسوی می پردازد که به جوایزی همچون جایزه سزار دست یافته است و در سال ۲۰۰۵ با درام پرتعلیق میشائیل هانکه یعنی راز پنهان (Hidden) برنده جایزه فیلم اروپا شد. از شنبه ۲۵ تا جمعه ۳۱ مرداد ماه،  به ترتیب فیلم های: بهترین دوست من ، گفتگو با باغبان ، سی و شش ، ژاپلو ، رمی ، روز هشتم و راز پنهان با بازی دنیل اوتوی در ساعت ۲۱ از این شبکه پخش می شوند.
 
فیلم مذاکره ( The Negotiation ) محصول ۲۰۱۸ کره جنوبی در ژانر جنایی و مهیج، فیلم جدید شبکه نمایش است که برای نخستین بار، چهارشنبه ۲۹ مرداد، ساعت ۲۳ پخش می شود .
 

در خلاصه این فیلم آمده است که: پس از اینکه یک ماجرای گروگانگیری اتفاق می افتد، مامور" آن هیونگ سو" برای مذاکره با گروگانگیران از مرخصی بازمی گردد. اما طی یک اتفاق یکی از گروگان ها کشته می شود و داستان وارد فضایی پیچیده تر می شود.

Portfolio image