در آخرین هفته از تابستان ۹۹، پخش فیلم های خاطره انگیز و مرور آثار بازیگر "لئون"در شبكه نمايش


در آخرین هفته از تابستان ۹۹،

پخش فیلم های خاطره انگیز و مرور آثار بازیگر "لئون"در شبكه نمايش
به گزارش روابط عمومی شبکه نمایش، این شبکه در بخش ژانر منتخب برای بینندگان این شبکه فیلم های خاطره انگیز و در بخش مرور آثار فیلم هایی با بازیگری ”ژان رنو”را در نظر گرفته است.
 
تابستانه نمایش:
در باکس ویژه تابستانی این شبکه از شنبه ۲۲ تاجمعه ۲۸ شهریورماه، به ترتیب فیلم های: دریل بیت تیلور، تا پای جان، نجات در کرنتن، هیاهوی بچه، رانندگی برای خانم دیزی، بازی کلمات و جویندگان گنج در ساعت ۱۵ پخش می شود.
 
ژانر منتخب هفته:
شبکه نمایش این هفته در بخش ژانر منتخب هفته از شنبه تا جمعه به پخش فیلم های خاطره انگیز می پردازد.
علاقمندان می توانند در ساعت ۱۹ به تماشای فیلم های : قانون، عقاب ها، کمیسر متهم میکند، پرنده اسکاتلندی، سرب، پس گروهان هفتم چی شد؟ و عشق پر دردسر بنشینند. صحنه گران:
 
آثار ”ژان رنو” از شنبه تا جمعه ساعت ۲۱ در شبکه نمایش با پخش فیلم های زیر مرور می شود:
به خاطر روزانا، برادران باد، ۲۲ گلوله، میراث خون سرد، رونین، ساکت شو و فیلم سینمایی ”لئون ”، مهمترین فیلم این بازیگر که سبب شد تا در میان مخاطبان سینما مطرح شود که روز جمعه ۲۸ شهریور از این شبکه پخش می شود.
 
جذاب های شبکه نمایش:
با فیلم های جذاب شبکه نمایش در آخرین روزهای تابستان با فیلم های: چهره خوان، من هنوز آلیس هستم، انجمن حمایت، تاکسی ۱، منبع رمز، زمین سرگردان و دره روشنایی از شنبه تا جمعه ساعت ۲۳ همراه باشید.
 
کلاسیک هفته:

فیلم های کلاسیک این هفته شبکه نمایش از شنبه تا جمعه ساعت ۱ بامداد به ترتیب فیلم های:  چشمان بدون چهره، اولیور تویست، قوش، آندولن، میستی، توطئه خانوادگی و این گروه خشن هستند.‌

 

 

 

 
 

Portfolio image