پخش فیلم های خبرنگاران و بازیگر "کریستف کلمب" در شبکه نمایش


پخش فیلم های خبرنگاران و بازیگر "کریستف کلمب" در شبکه نمایش

به گزارش روابط عمومی شبکه نمایش، این شبکه در بخش منتخب هفته به فیلم هایی با مضمون خبرنگاری و در بخش صحنه گران به مرور آثارفیلم های "ژرار دوپاردیو" بازیگر مشهور فرانسوی خواهد پرداخت.
 
همچنین این شبکه روز پنجشنبه ۲۴ مهر ماه به مناسبت روز جهانی نابینایان و نیز پارالمپیک در ساعت ۱۵ فیلم "رادیو" ودر ساعت ۱۷ فیلم هندی "تاریکی" با بازی آمیتا باچان را برای پخش در این روز در نظر گرفته است.
 
شبکه نمایش در باکس ساعت ۱۳ که اختصاص به پخش فیلم های ایرانی و تله فیلم دارد از شنبه ۱۹مهر ماه تا جمعه به ترتیب فیلم های: تصادف ممنوع، زهر و پادزهر، پاییز، یکی بود یکی نبود، تعبیر خواب، آزاد راه و ستاره شرق را در نظر گرفته است.
 
حرفه خبرنگاری از آن دسته شغل‌هایی است که به سبب سختی کار و موقعیت‌های ویژه‌ای که شاغلان این رشته در آن قرار می‌گیرند، همواره مورد توجه سینما بوده و هست.  شبکه نمایش، این هفته در بخش منتخب خود به فیلم هایی با مضمون خبرنگاری می پردازد.
 
علاقمندان می توانند از شنبه تا جمعه به ترتیب فیلم های: نجات بزرگ، شیرها در برابر بره ها، گزارشگر ویژه، دوربین مخفی، حقیقت محض، خبرنگار و فیلم ایرانی "خاکستر سبز" را به تماشا بنشینند.
 
این شبکه در بخش صحنه گران هفته به مرور آثار  ”ژرار دو پاردیو”  یکی از پر کار‌ترین هنرپیشه‌های تاریخ سینما خواهد پرداخت. این بازیگر توانسته ۲بار جایزه سزار و یک بار جایزه گلدن گلوب را از آن خود کند. ضمن اینکه او تاکنون ۱۵ بار نامزد دریافت جوایز سزار بوده است و به خاطر نقش آفرینی در فیلم‌های «آخرین مترو» و و سیرانو دوبرژراک جایزه سزار بهترین بازیگر نقش اول را دریافت کرده است.
 
فیلم های این بازیگر به ترتیب :
شور جهانی، بعدازظهر من با مارگریت، وداع با ابلهان، ژرمینال، آخرین مترو، ردپا، الماس ۱۳ هستند که از شنبه تا جمعه ساعت ۲۱ از این شبکه به روی آنتن می رود.
 
فیلم های جذاب شبکه نمایش از شنبه تا جمعه ساعت ۲۳ : همکاری محرمانه، طوفان کامل، آخرین قربانی، راز هانری بیک، اسرار رسمی، مسیر مخفی و در مه خواهند بود.

فیلم های کلاسیک این هفته شبکه نمایش به ترتیب: دره انتقام، ارتش سایه ها، عدالت زورو، جنگل آسفالت، شطرنج بازان، ساعت اسلحه و سانشوی مباشر ، از شنبه تا جمعه ساعت یک بامداد پخش می شوند.

Portfolio image