”جکی چان” با تعقیب و گریز به شبکه نمایش می آید


جکی چان” با تعقیب و گریز به شبکه نمایش می آید

این شبکه در هفته پیش رو  فیلم هایی با مضمون پزشکان را برای مخاطبان درنظر گرفته است.

به گزارش روابط عمومی شبکه نمایش، این شبکه در بخش ژانر منتخب هفتگی خود فیلم هایی با مضمون پزشکان پرتلاش که در شرایط فعلی، مردم را تنها نگذاشتند و دلسوزانه در کنار آنان برای حفظ سلامت تلاش میکنند را به روی انتن می برد همچنین در بخش صحنه گران فیلم هایی با بازیگری ”جکی چان”  نیز پخش خواهد شد.


ساعت۱۳:
فیلم و تله فیلم های ایرانی این شبکه از شنبه ۲۱ تا جمعه ۲۷فروردین ماه به ترتیب فیلم های: غلامرضا، مظنونین،  اوقات مشترک آنها، پنجره، مرد، هما و متولد ۶۵  هستند.


ساعت۱۹
فیلم هایی  در ژانر پزشکان از شنبه تا جمعه به ترتیب فیلم های: نجات در کرنتن، پچ ادامز، پزشک زبر دست، خیلی دور خیلی نزدیک، امید روح می یابد، بسوی مقصد و پزشک آفریقایی پخش می شوند.


ساعت ۲۱
فیلم های با بازی جکی چان بازیگر  معروف فیلم‌های اکشن از شنبه تا جمعه  استاد جوان، نشان، پروژه A، فولاد خونین، زودیاک چینی، پدر خوانده کانتون و تعقیب و گریز  به روی آنتن می روند.

ساعت ۲۳
فیلم های جذاب شبکه نمایش  به ترتیب: نبرد پانفیلوف، آزاد به قید شرط، فارگو، فرار نیمه شب، مسیر سنگی، مرد نیکوکار و دنیای کامل هستند که از شنبه تا جمعه پخش خواهند شد.


ساعت یک بامداد:
فیلم های کلاسیک این شبکه: سرافراز، اهانت، من و خرس ها، اجبار، گربه ۹دم، سفر معجزه اسا و تاندر بولت و لایت فوت  هستند که مخاطبان می توانند از شنبه تا جمعه به تماشای این فیلم ها بنشینند

Portfolio image