مرور آثار «لوئیس کو»، در بخش صحنه گران این هفته شبکه نمایش


به گزارش روابط عمومی شبکه نمایش، این شبکه هفته پیش رو در بخش صحنه گران به مرور آثار «لوئیس کو»، از بازیگران شناخته شده هنگ کنگی و شرق آسیا خواهد پرداخت. فیلم های خانوادگی ساعت ۱۹ از دیگر برنامه های این شبکه در هفته آینده خواهد بود.
 
ساعت ۱۳:
فیلم و تله فیلم های ایرانی شبکه نمایش از شنبه ۲۲ تا ۲۸ آبان پخش خواهد شد: «انار»، «آخرین مجرد»، « لب دریا »، «یونس»، «مرگسپید »، «حرفه ای»، «ایستگاه اتمسفر» نام فیلم های این بخش است.
 
ساعت ۱۹: 
فیلم های منتخب خانوادگی، که بخش ثابت ساعت ۱۹ شبکه نمایش است، در هفته پیش رو به ترتیب شامل این فیلم ها است: «تفریح بادیک و جین»، «جولی و جولیا»، «عملیات ناممکن»، «بهترین دوست من»، «باغبان»، «غول پول»، «حماسه ساز».
 
ساعت ۲۱:
«لوئیس کو» بازیگر هنگ کنگی متولد ۱۹۷۱، با حضور در سریال های تلویزیونی از ۱۹۹۹ تا ۲۰۰۱ تبدیل به چهره ای شناخته شده درتلویزیون شده و سپس وارد سینمای این منطقه شد. سال ها حضور در سینمای هنگ کنگ و شرق آسیا، در کنار بازیگرانی چون «جکیچان»، او را تبدیل به چهره ای شناخته شده در بین علاقمندان سینمای جهان کرده است. لوئیس کو در حال حاضر تبدیل به یکی ازنمادهای سینمای هنگ کنگ شده و در تالار افتخارات سینمای این منطقه در بین مشاهیر جا گرفته است. او در سال ۲۰۱۷ با بازی درفیلم «تضاد» موفق به دریافت جایزه بهترین بازیگر «جشنواره فیلم آسیا»  و همینطور سی هفتمین جشنواره فیلم «هنگ کنگ» شد. فیلمهای منتخب این بازیگر که هفته آینده از شبکه نمایش پخش خواهد شد، شامل این فیلم ها خواهد بود: «پرستار اجباری»، «طوفان»،«فرار از جهنم» ، «شنود ۳»، «معلم دهکده»، «آقا و خانم شگفت انگیز»، «فریاد قهرمانان».
 
ساعت ۲۳:
فیلم های ساعت ۲۳ شبکه نمایش که فیلم های جذاب است شامل این فیلم هاست: «داری دیوونم می کنی»، « تنها در اعماق» ،«سرنوشت یک مرد»، «ایموس و اندرو»، «جزیره»، «خون به پا خواهد شد» و«پناهگاه».
 
ساعت ۱ بامداد: 

منتخب فیلم های کلاسیک این هفته نمایش نیز به ترتیب روز پخش: «حرفه ای» با بازی ژان پل بلموندو، «سفر پر ماجرا » «نیکلاسنیکلبی» ، «شعله های آتش»، «قطار سریع السیر فون رایان »، «ویلا می تازد» و «هری کثیف» هستند.

Portfolio image