مرور آثار کارگردان بزرگ فرانسوی، این هفته در شبکه نمایش


 

به گزارش روابط عمومی شبکه نمایش، هفته آینده این شبکه منتخبی از فیلم های «لوک بسون»، کارگردان مشهور فرانسوی را به رویآنتن می برد.

ساعت ۱۳:
فیلم و تله فیلم های ایرانی شبکه نمایش از شنبه ۴ تا ۱۰ دی پخش خواهد شد: «مزرعه آبی»، «شرخر»، «حبیب آقا»، « آوای زمین »،«خواب آرام»، «سایه بان » (به مناسبت حماسه ۹ دی) و «مخمصه» نام فیلم های این بخش است.

ساعت ۱۹: 
فیلم های منتخب خانوادگی، که بخش ثابت ساعت ۱۹ شبکه نمایش است، در هفته پیش رو به ترتیب شامل این فیلم ها خواهد بود: «فراتراز سرعت»، «زندگی روی خط»، «هیمالیا»، «گمشده در مانیل» ، «چارلز دیکنز: مردی که سرود سال نو را نوشت»، «پیکو» و «در دلطبیعت».

ساعت ۲۱:
«لوک بسون» کارگردان، نویسنده و تهیه کننده متولد پاریس، جزو چهره های موفق سینماست. او در سال ۱۹۸۳ با ساخت فیلم «آخریننبرد» و تحسین بسیاری از منتقدین از این فیلم، نوید ظهور کارگردانی بزرگ را داد. بسون با ساخت فیلم درخشان «آبی بیکران» مبدل بهکارگردانی شناخته شده در دنیای سینما شد و با «لئون» به اوج کار خود رسید. «ژان رنو» از بازیگرانی است که در فیلم های زیادی بالوک بسون همکاری کرده که مشهورترین و بهترین همکاری این دو، شاهکار «لئون» است.
فیلم های منتخب این کارگردان که هفته آینده از شبکه نمایش پخش خواهد شد، شامل این فیلم ها هستند: «آبی بیکران»، «یاماکازی»،«تاکسی» ، «لئون»، «مامور انتقال»، «ماجراهای شگفت انگیز آدل بلانسک» و «ربوده شده ۳».

ساعت ۲۳:
فیلم های ساعت ۲۳ شبکه نمایش که بخش فیلم های جذاب است، شامل این فیلم هاست: «سن آندریاس »، فیلم ایرانی «متولد ۶۵»،«قتل در سن ملو»، «مرد خانواده»، «دیترویت»، «خائن» و «دیوار بزرگ».

ساعت ۱ بامداد: 
منتخب فیلم های کلاسیک این هفته شبکه نمایش نیز به ترتیب روز پخش: «جنگ ستارگان: امید تازه» ، «او ادعا کرد قتلی رخ داده است» «آرسنیک و تور کهنه»، «وارث»، «سائو برناردو »، «سانشوی مباشر» و «زندگی شگفت انگیز» هستند.

Portfolio image