نگاهی به فیلم های مرتبط با «سفر و گردشگری»، در مرور آثار این هفته شبکه نمایش


به گزارش روابط عمومی شبکه نمایش، این شبکه هفته آینده، در بخش مرور آثار خود به فیلم های می پردازد که به نوعی با موضوع سفر وگردشگری در ارتباط هستند.
ساعت ۱۳:
فیلم و تله فیلم های ایرانی شبکه نمایش از شنبه ۲۱ تا ۲۷ خرداد ماه پخش خواهد شد: «من و تو»، «یک دماغ ناقابل»، « لبخند سبز »،«مسافر باران»، «کلاه تو کلاه »، «ژنرال»، «اشیا از آنچه در آینه می بینید به شما نزدیکترند»  نام فیلم های این بخش است.
ساعت ۱۹: 
فیلم های منتخب خانوادگی، که بخش ثابت ساعت ۱۹ شبکه نمایش خواهد بود، در هفته پیش رو به ترتیب شامل این فیلم ها هستند: «کفش های میرزا نوروز»، «یواش یواش بگو»، « نبرد با آتش »، «سه شنبه ها با موری» ، «قصیده ای برای پدرم»، «هزار و هشتصدگرم» ، «کارتینگ».
ساعت ۲۱:
«سفر و گردشگری» از موضوعاتی است که در فیلم های بسیاری در تاریخ سینما به آن پرداخته شده است. فیلم های منتخب این هفته دراین موضوع به ترتیب شامل این عناوین خواهد بود: «دور دنیا در هشتاد روز»، «سفر لورین»، « جاده ها »، «در دل طبیعت» ، «داستاناستریت»، «سفر بخیر » ، «سفر بزرگ».
ساعت ۲۳:
فیلم های ساعت ۲۳ شبکه نمایش که فیلم های جذاب است شامل این فیلم هاست: «پدربزرگ ها»، « زندگی» ، «گذر از خاطرات»،«پسر خانواده وینزلو »، « بیست و چهار»، «هواشناس» و«سقوط یوخن والتر».
ساعت ۱ بامداد: 
منتخب فیلم های کلاسیک این هفته نمایش نیز به ترتیب روز پخش: «دزد پاریسی» ، «گربه ۹ دم » «آرزوهای بزرگ» ، «وقت»، «دوستانادی کویل »، «سرافراز» و «رودخانه نقره ای» هستند.

Portfolio image