جان برنتال پسر رابرت دنیرو شد


رابرت دنیرو از انتخاب جان برنتال برای بازی در نقش پسر جوان خود در درام ورزشی «مبارزه لجاجت» ابراز خشنودی کرد .

این بازیگر کهنه کار سینما می‌گوید برنتال یکی از بازیگران جوان مستعد و خویش آتیه سینماست که دوست دارد در فیلم‌های مستقل بازی کند .

جان برنتال مدتی قبل از بازی در یکی از نقش‌های مهم درام اجتماعی و افشاگرانه مارتین اسکوریزی « گرگ وال استریت» فارغ شد.

درام ورزشی « مبارزه لجاجت » که قصه آن در دنیای مشت زنی اتفاق می‌افتد ، توسط کمپانی برادران وارنر تهیه و تولید می‌شود .

سیلوستر استالونه ، کیم به سینگر ، آلن آرکین و کوین هال هم در این فیلم بازی دارند . پیترسگال امر کارگردانی فیلم را بر عهده دارد .

وی این درام ورزشی را بر اساس فیلم نامه اصیل تیک کلهر و داگ الین کارگردانی می‌کند .

در قصه فیلم ، رابرت دنیرو و سیلوستر استالونه دو مشت زن حرفه‌ای و قدیمی هستند که سال‌هاست این حرفه را رها کرده و بازنشسته شده‌اند .

اما این دو از بازنشستگی خود بیرون می‌آیند تا ضمن حضور در یک مسابقه هیجان انگیز تازه ، رکورد تازه‌ای را در ورزش مشت زنی به جای بگذارند .

جان برنتال در قصه فیلم به کمک پدر بازنشسته خود می‌آید تا تمریناتش را از سر بگیرد و خودش را آماده این نبرد مهم کند .

کاراکتر این بازیگر جوان در قصه فیلم ، بر این باور است که پدرش می‌تواند رکورد تازه‌ای به جا گذاشته و سربلند از رینگ خارج شود .

خود این بازیگر ، از این که در « مبارزه لجاجت » در نقش پسر جوان رابرت دنیرو بازی می‌کند،بسیار خوشحال و راضی به نظر می‌رسد .

رابرت دنیرو هم می‌گوید: در بین بازیگران جوان، جان برنتال تلاش زیادی دارد تا با پروژه‌های غیر متعارف و سنگین سینما همکاری کند و این، گرایش خوبی به حساب می‌آید .

کلید فیلم‌برداری « مبارزه لجاجت » اوایل سال جدید میلادی در لوئیزیانا زده می‌شود . هنوز زمانی برای اکران عمومی این فیلم تعیین نشده است.

Portfolio image