«مکس دیوانه» به پایان راه رسید


با پایان فیلم‌برداری نسخه جدید و احیا شده «مکس دیوانه» (مدمکس) ،این اکشن علمی تخیلی آینده‌نگرانه وارد مراحل فنی تولید شد.

کل دوران فیلم‌برداری این فیلم حدود شش ماه به درازا کشید و طولانی شدن زمان فیلم‌برداری، باعث بحث و سر و صدا شد.

رسانه‌های گروهی می‌نویسند کار فیلم‌برداری «مکس دیوانه :جاده خشم» با طلسم همراه شده بود و سازندگانش بابت تمام شدن فیلم‌برداری، باید جشن بگیرند!

دو کشور نامیبیا و آفریقای جنوبی، لوکشین‌های اصلی این اکشن دلهره‌آور بودند و گفته می‌شود هزینه تولید آن بسیار زیاد شده است.

جرج میلر کارگردان استرالیایی تبار فیلم می‌گوید کار فیلم‌برداری در صحراهای خشک دو کشور آفریقایی، سخت و طاقت‌فرسا بود و توان تمام عوامل تولید را گرفت.

خط اصلی قصه فیلم، در آینده‌ای نزدیک اتفاق می‌افتد که وقوع یک جنگ جهانی، بخش‌های مهمی از کره زمین را از بین برده و بازماندگان آن در گروه‌های کوچک به زندگی ادامه می‌دهند و در حال نبرد با یکدیگر هستند.

تام هاردلی (کاراکتر منفی اکشن پر فروش ابر قهرمانه «شوالیه تاریکی برمی‌خیزد» ) در «مکس دیوانه: جاده خشم»، در نقش کاراکتر اصلی ماجراها مکس راکاتانسکی بازی کرده است.

شارلیز ترون بازیگر اسکار گرفته سینما هم نقش مقابل او را در این فیلم بازی می‌کند.

تهیه‌کننده این فیلم هنوز زمانی را برای نمایش عمومی فیلم خود تعیین نکرده است اما گفته می‌شود این اکشن علمی تخیلی، اواسط فصل تابستان سال آینده به روی پرده سینماها خواهد رفت.

«مکس دیوانه: جاده خشم» نسخه جدید و احیا شده یک فیلم موفق دهه هفتاد و هشتاد میلادی به نام «مکس دیوانه» است که توسط صنعت سینمای استرالیا تهیه شد.

جان میلر کارگردان نسخه اصلی بود که با آن مل گیبسن جوان و گمنام را به تماشاگران طرفدار ژانراکشن در سراسر جهانی معرفی کرد و باعث شهرت وی شد.

در سال‌های 1979 ، 1981 و 1985 قسمت‌های اول تا سوم این فیلم ساخته شد و لقب یکی از فیلم‌های اکشن مطرح دهه هشتاد میلادی را گرفت.

جرج میلر در سال‌های بعد تلاش زیادی کرد تا قسمت دیگری از این مجموعه فیلم را جلوی دوربین ببرد. ولی مشکلات مختلف و متعدد مانع از اجرای این امر شد.

وی نسخه جدید و احیا شده «مکس دیوانه» را در سکوت خبری جلوی دوربین برد و طی شش ماه گذشته، اخبار و اطلاعات اندکی از آن را در اختیار رسانه‌های گروهی گذاشت.

Portfolio image