استیلر نشان افتخار سینمایی گرفت


در بیست و ششمین مراسم سالانه سینماتک آمریکا در بورلی هیلز، بن استیلر برای خدماتش به سینما نشان افتخار دریافت کرد. او همان نشانی را که گرفت که پیش از او تام کروز، جورج کلونی و استیون اسپیلبرگ گرفته بودند.

بازی های بن استیلر در نقش درک زولندر در فیلم زولندر(Zoolander)، و همچنین در چندگانه «ملاقات با والدین» در مقابل رابرت دنیرو، به یادماندنی ارزیابی شده است.

او همچنین تعدادی از فیلم ها را کارگردانی و تهیه کرده است که از آن جمله می توان به «زیردریایی» و «مگامایند» اشاره کرد.

استیلر که در خانواده ای کمدین متولد شده، بیش از سه دهه است که در دنیای سینما کار کرده است و نخستین بار در سال ۱۹۸۷ در برنامه ساتردی نایت لایو جلوی دوربین آمد.

او چند سال بعد برای برنامه اش، «بن استیلر شو»، برنده جایزه امی شد. این برنامه در سال ۱۹۹۲ پخش می شد.
لورا درن، همبازی بن استیلر در فیلم لیتل فاکرز، درباره او گفت: «او به معنای کامل کلمه یک فیلمساز است، نه فقط وقتی که کارگردانی می کند، بلکه حتی وقتی تهیه کنندگی می کند، یا وقتی که بازی می کند هم به تصویر کل فیلم فکر می کند؛ حتی وقتی که کارگردان، کس دیگری باشد. من از کار کردن با او این را متوجه شده ام.»

نشان افتخار بن استیلر در هتل هیلتون بورلی و به دست یوجین لوی، بازیگر فیلم امریکن پای (American Pie ) و مارتین شرت، کمدین، که در انیمیشن ماداگاسکار ۳ با او همبازی بوده، به استیلر اهدا شد.

مارتین شرت گفت: «من فکر می کنم که بن به صورت پیوسته مرز قابلیت های شخصی اش را گسترش می دهد تا ببیند که به چه چیزهایی می تواند دست پیدا کند که تاکنون دست نیافته است. و نشانه هنرمند بزرگ همین است»

استیلر به تازگی فیلم «زندگی سری والتر میتی» را بازسازی کرده و دنباله تازه ای از فیلم «زولندر» نیز در مرحله پیش تولید است.

Portfolio image