تام کروز در نقش اول یک بازسازی ژاپنی


اکشن رزمی ماجراجویانه و پرفروش ژاپنی «رورونی کنشین» صاحب یک نسخه جدید انگلیسی زبان می‌شود که تام کروز نقش اصلی آن را بازی خواهد کرد. شرکت توزیع کننده بین‌المللی این فیلم، اعلام کرد قصد تولید نسخه دوباره‌سازی شده انگلیسی زبان آن را دارد.

این کمپانی گفته است قصد دارد از تام کروز برای بازی در نقش اصلی «رورونی کنشین» استفاده کند. این بازیگر هنوز در این رابطه، اظهار نظری نکرده است. فیلم ژاپنی «رورونی کنشین» را کیشن اوتومو کارگردانی کرده و هنوز معلوم نیست نسخه انگلیسی زبان فیلم را هم او کارگردانی خواهد کرد یا خیر.

وی فیلم خود را بر اساس قصه یک انیمیشن پربیننده تلویزیونی ژاپنی به همین نام ساخته و درباره یک سامورایی آدمکش است. درام دوره‌‌ای رزمی این فیلم‌ساز از 25 آگست که به روی پرده سینماهای ژاپن رفته، با جذب 2 میلیون تماشاچی حدود 36 میلیون دلار فروش کرده است.

با این رقم فروش، «رورونی کنشین» تبدیل به یکی از فیلم‌های پرفروش چند ماه اخیر صنعت سینمای ژاپن شده است. این فیلم در 64 کشور جهان (و از جمله آمریکا) پخش خواهد شد.

مسئولان این کمپانی می‌گویند پخش بهتر و وسیع تر این فیلم کمک می‌کند تا نسخه انگلیسی زبان و دوباره‌سازی شده آن، با موفقیت‌ مالی و انتقادی بیشتری روبرو شود.

خط اصلی قصه فیلم در باره یک سامورایی روشنفکر است که بر اثر شرایط سخت اجتماعی و سیاسی ژاپن دوران فئودالیسم، تبدیل به یک آدمکش حرفه‌ای می‌شود و بر علیه زمین‌داران بزرگ شورش می‌کند.

قرار است نقش این کاراکتر را در نسخه انگلیسی زبان، تام کروز بازی کند. این بازیگر قبل از این در درام اکشن «آخرین سامورایی» هم راهی ژاپن دوران فئودالیسم شد.

در این فیلم،‌وی در نقش یک ژنرال انگلیسی زبان ظاهر شد که پس از حضور در دربار ژاپن، تصمیم می‌گیرد به مردم معمولی این کشور پیوسته و علیه ظلم و جنایت مبارزه کند.منابع نزدیک به این بازیگر می‌گویند، وی پاسخی برای بازی در نسخه دوباره‌سازی شده «رورونی کنشین» را، پس از تماشای نسخه اصلی و مطالعه فیلم‌نامه جدید آن خواهد داد.

Portfolio image