حال و هوای «بچه کاراته 3» متفاوت از دو قسمت قبلی خواهد بود


ویل اسمیت تهیه‌کننده مجموعه فیلم «بچه کاراته» می‌گوید به احتمال زیاد سومین قسمت این اکشن رزمی، حال و هوایی کاملا متفاوت از قسمت‌های قبلی آن خواهد داشت. این بازیگر سیاه‌پوست و پول‌ساز سینما، صحبت از سفر در زمان و پرواز شخصیت‌های قصه در سومین قسمت «بچه کاراته» می‌کند.

به گفته ویل اسمیت، نویسنده فیلم‌نامه «بچه کاراته 3» طرح تازه‌ای به او داده که فضا و قصه این قسمت از فیلم را کاملا عوض می‌کند. ویل اسمیت می‌گوید: فیلم‌نامه‌نویس مجموعه فیلم «بچه کاراته» به من پیشنهاد داده تا قصه قسمت سوم را وارد یک دنیای تازه و متفاوت کنیم.

از قرار معلوم، این تغییر و تحول راه را برای تولید قسمت‌های بعدی این مجموعه فیلم باز کرده و کمک می‌کند تا قصه‌های بیشتری برای قسمت‌های جدید آن فراهم شود. ویل اسمیت چند سال قبل امتیاز تولید نسخه جدید و دوباره‌سازی شده مجموعه فیلم موفق دهه هشتادی «بچه کاراته» را خریداری کرد.

او در نسخه جدید این اکشن رزمی بازی نکرد، اما با آن پسر نوجوان خود جبدن اسمیت را به عنوان یک بازیگر نقش اول معرفی کرد. جیدن اسمیت در این فیلم در نقش نوجوانی بازی کرد که همراه مادر خود راهی شهر پکن می‌شود و در آنجا با کمک یک استاد پیر هنرهای رزمی تبدیل به یک رزمی کار موفق می‌شود.

نقش استاد هنرهای رزمی جبدن اسمیت را جکی چان بازیگر رزمی کار سرشناس سینمای چین و هنک کنگ بازی کرد.نسخه دوباره‌سازی شده «بچه کاراته» در سال 2010 اکران عمومی شد و 176 میلیون دلار در سینماهای آمریکای شمالی فروش کرد.

این موفقیت خوب مالی باعث شد تا ویل اسمیت تصمیم بگیرد قسمت‌های بعدی این فیلم را هم تهیه و تولید کند. دومین قسمت «بچه کاراته» هنوز در دستور تولید قرار نگرفته و به همین دلیل ،بحث مربوط به حال و هوای قصه قسمت سوم فیلم توسط ویل اسمیت باعث تعجب اهل فن شده است.

شنیده می‌شود رابرت مارک کیمن نویسنده فیلم‌نامه قسمت اصلی فیلم در سال 1984 هم، قصد داشت ماجراجویی‌های کاراکترهای اصلی قصه را در قسمت سوم آن، وارد یک دنیای متفاوت و تازه کند. نسخه اصلی «بچه کاراته» هم صاحب دو قسمت دیگر در سال‌های 1986 و 1989 شد. با بزرگ شدن بازیگر نوجوان این مجموعه فیلم، تهیه‌کنندگان «بچه کاراته»‌ها نتوانستند قسمت چهارم آن را جلوی دوربین ببرند.

ویل اسمیت این شایعه که در قسمت جدید «بچه کاراته» بازی هم خواهد داشت را رد کرده و گفته فقط تهیه کننده آن خواهد بود.

Portfolio image