والبرگ فیلم موفق فرانسوی را دوباره‌سازی می‌کند


مارک والبرگ نسخه جدید اکشن ماجراجویانه «پوینت بلک» را تهیه می‌کند. این فیلم انگلیسی زبان، نخسه دوباره‌سازی شده یک فیلم پرفروش فرانسوی است. این فیلم فرانسوی سال 2010 اکران عمومی شد و در کمال حیرت تحلیل‌گران اقتصادی سینما، با فروشی بالا در جدول گیشه نمایش سینماها روبرو شد.

نسخه اصلی فرانسوی زبان «پونیت بلک» را فرد کاوایه فیلم‌ساز مطرح سینمای این کشور اروپایی کارگردانی کرد و گیلس للوش نقش اصلی آن را بازی کرد.

خط اصلی قصه این فیلم در ارتباط با نبرد کاراکتر اصلی آن با گذشت زمان بود و حال و هوایی دلهره‌آور و پر رمز و راز داشت. این قصه درباره ساموئل پی یر یک پرستار مرد است که فقط سه ساعت وقت دارد تا جان همسر باردار خود را نجات دهد. چند ناشناس همسر او را ربوده‌اند و او باید تا قبل از پایان ضرب‌الاجل، محل اختفای وی را پیدا کرده و او را نجات دهد. قاتلین ناشناس تهدید کرده‌اند همسر باردار ساموئل را به قتل می‌رسانند و وی باید درخواست و کار خطرناک آن‌ها را انجام دهد.

قرار است جان‌ جای هونگ فیلم‌ساز اهل کره جنوبی، امر کارگردانی نسخه دوباره‌سازی شده و انگلیسی‌زبان را به عهده بگیرد. گفته می‌شود «پوینت بلک» جدید به صورت محصول مشترک دو صنعت سینمای آمریکا و کره جنوبی تهیه خواهد شد. هنوز معلوم نیست مارک والبرگ نقش اصلی این فیلم را بازی می‌کند، یا این که وی از یک بازیگر سرشناس دیگر برای ایفای این نقش استفاده خواهد کرد.

این بازیگر تابستان امسال کمدی خانوادگی «تد» را روی پرده سینماها داشت که برخلاف انتظار سازندگانش، بیش از 100 میلیون دلار در سینماهای آمریکای شمالی فروش کرد. پرفروش‌ شدن این فیلم باعث شد تا تهیه‌کنندگانش اعلام کنند قسمت دوم آن را نیز در دستور کار خود قرار داده‌اند.

مارک والبرگ تازه از بازی در درام اجتماعی و دلهره‌آور «رنج و گنج» ساخته مایکل بی‌ فارغ شده است. او در این فیلم کم خرج با دواین جانسون (معروف به راک) هم‌بازی است.

Portfolio image