گریس کلی ، کریستین لوکاس می شود


نیکول کیدمن و مارک استرانگ به عنوان بازیگر به جمع عوامل «قبل از اینکه برویم» پیوستند. «قبل از اینکه برویم» حال و هوایی درام و روان‌کاوانه دارد. رولند جافی این درام دلهره‌آور را براساس فیلم‌نامه‌ای از خودش کارگردانی می‌کند. فیلم‌نامه فیلم بر اساس قصه یک رمان نوشته شده است.

اولین رمان استیو واتسون به نام «قبل از اینکه برویم» که یک کتاب پرخواننده است، مدت‌هاست که مورد توجه صنعت سینما قرار گرفته است.قصه این کتاب درباره کریستین لوکاس یک مادر تازه ازدواج کرده است که در حومه شهر لندن زندگی آرامی دارد. نقش این مادر را، کیدمن بازی می‌کند.زمانی که وی یک تصادف مرگبار با یک دکتر (استرانگ) می‌کند، زندگی وی وارد مرحله تازه‌ای می‌شود.

این دکتر یک ضبط صوت کوچک دیجیتالی به زن می‌دهد تا هر روز خاطرات خود را در آن ضبط کند، تا به کمک آن بتواند دوباره خاطرات خود را به یاد بیاورد.

ریدلی اسکات فیلم‌ساز سرشناس سینما، «قبل از اینکه برویم» را در شرکت فیلم‌سازی خود تهیه خواهد کرد. کلید فیلم‌برداری این درام دلهره‌آور روان‌کاوانه اوایل سال جدید میلادی در نقاط مختلف شهر لندن، زده می‌شود.
نیکول کیدمن در حال حاضر مشغول بازی در درام شرح‌حال‌گونه «گریس موناکویی» در چند شهر مختلف اروپا است. وی در این فیلم در نقش گریس کلی بازیگر کلاسیک سینما بازی می‌‌کند که با شاهزاده موناکو ازدواج کرد و بازیگری را رها کرد.

این فیلم برای اواخر فصل تابستان سال آینده آماده می‌شود و کیدمن امیدوار است برای آن نامزد دریافت جایزه اسکاربهترین بازیگر زن شود.

Portfolio image