ورنر هرتسوگ فیلم سینمایی «ورنون خدا کوچک» را می‌سازد


ورنر هرتسوگ در جدیدترین پروژه خود، کارگردانی یک فیلم سینمایی را برعهده گرفته است که براساس رمانی پرفروش و برجسته‌ از دی.بی.سی پیر ساخته می‌شود.

ورنر هرتسوگ؛ فیلمساز صاحب نام آلمانی آثار برجسته‌ای مانند «ملاقات‌ها در آخر دنیا» (Encounter at the End of the World)، «آگیره؛ خشم پروردگار» (Aguirre: The Wrath of God) و «فیتزکارالدو» (Fitzcarraldo) در جدیدترین پروژه خود کارگردانی فیلم سینمایی «ورنون خدا کوچک» (Vernon God Little) را برعهده گرفته است.

بنابر گزارش پایگاه اطلاع رسانی هالیوود ریپورتر، هرتزوگ در مراسمی که در روز گذشته در برلین برگزار شده بود خبر کارگردانی ساخت «ورنور خدا کوچک» را اعلام کرد. همچنین این کارگردان آلمانی اظهار کرد که فیلمنامه این فیلم سینمایی را اندرو بیرکین براساس رمانی مطرح و پرفروش از دی.بی.سی پیر می نویسد. اندرو بیرکین پیش از این فیلمنامه فیلم سینمایی مطرح و برجسته ای مانند « نام گل سرخ» (The Name of the Rose) را نوشته است.
داستان فیلم سینمایی «ورنون خدا کوچک» در تگزاس رخ می دهد و درباره پسر نوجوانی است که بهترین دوست او درگیر ماجرای تیراندازی در دبیرستان می شود.

ورنر هرتسوگ در آخرین پروژه خود به عنوان کارگردان در سال 2009 میلادی ساخت فیلم سینمایی «پسرم، پسرم، چه کار کردی» (My Son, My Son, What Have Ye Done) را برعهده داشت، اما به عنوان بازیگر در سال 2012 میلادی برای ایفای نقش در فیلم سینمایی «جک ریچر» (Jack Reacher) به همراه تام کروز روی پرده سینماهای سراسر جهان می رود.

جایزه خرس نقره‌ای جشنواره فیلم برلین برای ساخت «نشانه‌های زندگی» (Signs of Life)، جایزه بهترین کارگردان جشنواره فیلم کن برای ساخت «فیتزکارالدو» و جایزه فیپرشی جشنواره فیلم ونیز برای ساخت «آبی وحشی دوردست» (The Wild Blue Yonder) از جمله مهمترین جوایزی هستند که ورنر هرتسوگ پیش از این دریافت کرده است.

Portfolio image