تام هنكس به خاطر فحش دادن عذرخواهي كرد!


تام هنكس در طول يك مصاحبه زنده تلويزيوني اشتباها فحش داد. اليزابت وارگاس، مجري برنامه صبحگاهي «صبح به خير امريكا» در برنامه روز جمعه خود با اين بازيگر مشهور هاليوودي مصاحبه كرد و از او درباره فيلم جديدش با نام «اطلس ابر» سوال كرد.

تام هنكس در اين فيلم نقش چند شخصيت را بازي مي‌كند. در طول اين مصاحبه تلويزيوني وارگاس از هنكس درخواست كرد كه لهجه انگليسي يكي از شخصيت‌هاي اين فيلم را تقليد كند و قسمتي از ديالوگ اين شخصيت را بگويد اما ظاهرا كلمات به كار رفته در ديالوگ اين شخصيت عمدتا فحش بودند.

اما تام كه اصلا حواسش به اين موضوع نبود قسمتي از ديالوگ اين شخصيت را اجرا كرد و همين‌طور ادامه داد تا اينكه ناگهان به خودش آمد و متوجه شد كه در اين برنامه صبحگاهي خانوادگي نبايد اين كلمات را به زبان مي‌آورد. تام وقتي متوجه اشتباهش شد دستش را با تعجب روي دهانش گذاشت و شروع به معذرت‌خواهي کرد.

او گفت: «آخ خداي من، واقعا متاسفم، مرا ببخشيد. سعي كردم در قالب اين شخصيت بروم و اصلا حواسم نبود كه نبايد اين حرف‌ها را اينجا بزنم. من قبلا هرگز چنين اشتباهي نكرده بودم. من مي‌خواهم همين جا از همه كودكان امريكايي كه الان اين برنامه را تماشا مي‌كنند عذرخواهي كنم. ... دفعه بعدي كه در اين برنامه شركت كنم حتما از آنها درخواست مي‌كنم مصاحبه مرا با ۷ ثانيه تاخير پخش كنند... واي خداي من».

Portfolio image