جکی چان به «نینجا2» می پیوندد؟


قسمت دوم اکشن ماجراجویانه و رزمی «نینجا» هم ساخته می‌شود. این فیلم پرخرج‌تر و گران‌قیمت‌تر از اولین قسمت آن خواهد بود.تهیه‌کنندگان فیلم قصد دارند از جکی ‌چان برای بازی در یک نقش مهم این اکشن دلهره‌آور، دعوت به همکاری کنند.

شرکت فیلم‌سازی نوایمج فیلمز که در سال 2009 قسمت اول «نینجا» را تهیه کرد، ابساک فلورنتین را مامور کارگردانی قسمت دوم آن کرده است.

اسکات آرکینز بازیگر رزمی‌کار سینما هم برای بار دوم با این پروژه اکشن کاراته‌ای همکاری خواهد کرد و در نقش استانی کاراکتر اصلی آن ظاهر خواهد شد.او در قسمت اول فیلم در نقش یک نینجای غربی بازی کرد که مشغول فراگیری درس نینجا در کشور ژاپن است و برای محافظت از یک چهره افسانه‌‌ای به نیویورک برمی‌گردد.

ایساک فلورنتین که کارگردان قسمت اول «نینجا» هم بود، می‌گوید در طول این سه سال او و تهیه کنندگان فیلم به دنبال قصه‌ای جذاب برای دومین قسمت آن بودند.

هنوز اطلاعی از قصه قسمت دوم «نینجا» در دست نیست و گفته می‌شود کلید فیلمبرداری آن، بهار سال 2013 زده خواهد شد.شنیده‌ها حکایت از آن می‌کند که جکی چان در قصه فیلم «نینجا2» یک سلحشور غریبه و مرموز است که برخی درس‌های هنرهای رزمی را به کاراکتر اسکاتی می‌د‌هد.هنوز معلوم نیست جکی‌چان در این قسمت از فیلم، به عنوان بازیگر مهمان (و در یک نقش کوتاه) بازی خواهد کرد، یا این که حضور پررنگ‌تری در قصه و ماجراهای آن دارد. در عین حال، قرار است او جلوی دوربین چهارمین قسمت مجموعه فیلم اکشن و پلیس «ساعت شلوغی» هم ظاهر شود.

Portfolio image