جانی دپ برای بازی در «برتری» مذاکره می‌کند


جانی دپ در جدیدترین پروژه سینمایی خود برای ایفای نقش در فیلم سینمایی «برتری»، با مسئولان سازنده این پروژه در حال انجام مذاکرات نهایی است.

او برای بازی در این فیلم با مسئولان سازنده این پروژه در حال انجام مذاکرات نهایی است. به گزارش هالیوود ریپورتر، ولی پیفایستر، فیلمبردار فیلم سینمایی «تلقین» (Inception) در نخستین تجربه کارگردانی خود ساخت «برتری» را برعهده دارد و جک پاگلن نیز فیلمنامه این فیلم سنمایی را می نویسد.

منابع نزدیک به پروژه سینمایی «برتری» اظهار کرده اند که جانی دپ برای ایفای نقش در این اثر مبلغ 20 بیست میلیون دلار را در مقابل 15 درصد از فروش این فیلم سینمایی درخواست کرده است.طرح اصلی داستان «برتری» هنوز اعلام نشده است، اما بنابر اظهارات منابع نزدیک به این پروژه، این فیلم سینمایی داستان مخترع یک نوع رایانه را به تصویر می کشد که به وسیله اختراع خود بدخواهی و شرارت را توسعه می دهد.

برخی از نزدیکان به این اثر اظهار کرده اند که «برتری» دارای ساختاری شبیه به «تلقین» یا «ادیسه فضایی» است. استودیو فیلمسازی «برادران وارنر» مسئولیت اکران فیلم سینمایی «برتری» را برعهده دارد و بنابر اظهارات مسئولان سازنده این فیلم سینمایی، فیلمبرداری این پروژه از اوایل سال 2013 میلادی کلید می خورد.

Portfolio image