کاراکترهای «داستان اسباب‌بازی» در دنیای تلویزیون


کمپانی والت‌دیزنی با همراهی و کمک شرکت کامپیوتری پیکسار، کاراکترهای اصلی «داستان اسباب‌بازی» را راهی یک ماجراجویی تلویزیونی می‌کند. این برنامه ویژه تلویزیونی با نام «ترس داستان اسباب‌بازی» روی آنتن می‌رود.

هدف کمپانی والت‌دیزنی از این کار، زنده نگه داشتن یاد و خاطره کاراکترهای این مجموعه فیلم موفق انیمیشنی در ذهن تماشاگران سینما است. به جز شخصیت‌های مهم مجموعه فیلم «داستان اسباب‌بازی»، قرار است برخی از کاراکترهای معروف دیگر فیلم‌های انیمیشنی این کمپانی هم در این برنامه ویژه حضور داشته باشند.

مسئولان کمپانی والت‌دیزنی می‌گویند این برنامه ویژه تلویزیونی، شامل چند اپیزود کوتاه 15 دقیقه‌ای خواهد بود. این کمپانی لوگوی مربوط به این برنامه را در اینترنت پخش کرده، ولی درباره جزئیات کار آن توضیحی نداده است.

با آن که خط اصلی قصه برنامه معلوم نیست، ولی اهل فن حدس می‌زنند کاراکترهای این قصه یک بار دیگر وارد ماجراجویی تازه‌ای‌ شوند. منابع نزدیک به کمپانی می‌گویند این قصه‌ها در ایام جشن هالووین رخ می‌دهد و طی آن، یکی از اسباب‌بازی‌ها گم می‌شود.

دوستان این اسباب‌بازی که در حال تلاش برای پیدا کردن او هستند، با رویدادهای مرموز و پیش‌بینی نشده‌ای روبرو می شوند. هنوز معلوم نیست وودی گاوچران و باز فضانورد دو کاراکتر اصلی انیمیشن سه قسمتی «داستان اسباب‌بازی»‌ هم در این برنامه تلویزیونی حضور خواهند داشت یا خیر.

این در حالی است که مسئولان کمپانی والت دیزنی خبرهای منتشر شده توسط منابع نزدیک به خود را تایید یا تکذیب نکرده‌اند. سومین قسمت مجموعه فیلم «داستان اسباب بازی» سال 2010 اکران عمومی شد و فروشی بالای یک میلیارد دلاری در کشورهای مختلف جهان کرد. سهم سینماهای آمریکای شمالی از این رقم، 415 میلیون دلار بود.

کمپانی والت دیزنی قرار است چهارمین قسمت این انیمیشن کامپیوتری را هم تهیه کند، ولی هنوز زمانی را برای شروع این کار تعیین نکرده است.

Portfolio image