این هفته در شبکه نمایش، آثار بازیگر مطرح کشورمان مرور می شود


این هفته در شبکه نمایش، آثاربازیگر مطرح کشورمان مرور می شود.

بنابر اعلام روابط عمومی شبکه نمایش، این شبکه در ژانر منتخب هفتگی خود به یکی از محبوب ترین ژانر ها یعنی ”جنایی" می پردازد و در بخش صحنه گران به مرور آثار مهدی هاشمی خواهد پرداخت.
 
فیلم های سینما و تلویزیون ایرانی هفته شبکه نمایش:
این شبکه از شنبه ۲۱ تیرماه تا جمعه ۲۷ تیرساعت ۱۳ فیلم های : شاهد عینی، کاغذهای رنگی، برگ و باد، پاشنه بلند ۲، دوچرخه باز، باجناق ها و ماه عسل را به روی آنتن می برد .
 روز شنبه ۲۱ تیرماه فیلم سینمایی شاهد عینی به کارگردانی جهانبخش لک محصول ۱۳۸۰ به مناسبت روز حجاب و عفاف در همین باکس در ساعت ۱۳ از این شبکه پخش خواهد شد.
 
فیلم های ویژه تابستان:
فیلم های ویژه تابستان شبکه نمایش به ترتیب تعطیلات در اردوگاه تابستانی، مکاتبه، کیم مامور مخفی، شامیتاب، به خاطر خواهرم، هدیه ای برای آقای تومی و هتل بزرگ بوداپست از شنبه تا جمعه ساعت ۱۵ پخش می شوند.
 
ژانر منتخب این هفته:
فیلم بازهای شبکه نمایش می توانند یکی از محبوب ترین ژانرهای تاریخ سینما یعنی ژانر جنایی را از شنبه تا جمعه به ترتیب با تماشای فیلم های : مخمصه، شمال از شمال غربی، سایه به سایه، سیکاریو، فارگو، هفت و جدامانده از این شبکه دنبال کنند.
 
مرورآثار:
مهدی هاشمی بازیگر، کارگردان و فیلمنامه نویس تلویزوین و تئاتر ، یک هفته مهمان شبکه نمایش می شود.
وی نخستین بازی سینمایی‌اش را در فیلم «زنده باد ...» ساختۀ خسرو سینایی تجربه کرد. اما بازی او در مجموعه تلویزیونی سلطان و شبان بود که نامش را سر زبان‌ها انداخت و او را به شهرت رساند. بازی او در فیلم دو فیلم با یک بلیت، سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول نهمین دوره جشنواره فیلم فجر را برای او به ارمغان آورد.
علاقمندان به بازی این بازیگر نام آشنا می توانند از شنبه تاجمعه ساعت ۲۱ به ترتیب فیلم های: زرد قناری، غریبه، دوفیلم با یک بلیت، آلزایمر، ضد گلوله، رژیم طلایی و سیانور را مشاهده کنند.
 
فیلم های جذاب و نخستین نمایش:
در باکس ساعت ۲۳ این شبکه به ترتیب فیلم های: ماجراجویان چینی، زندگی پی، زندگی آدلاین، دکل، پنجره مخفی، آب های جهنمی و برای گریس از شنبه تا جمعه پخش خواهد شد.
 
 فیلم" آب های جهنمی" (Dark Waters) به کارگردانی تادهاینس محصول ۲۰۱۹، پنجشنبه ۲۶ تیرماه در ساعت ۲۳ برای نخستین بار از این شبکه پخش می شود.
آب های جهنمی، داستان یک وکیل سرسخت بنام رابرت است که پرده از اسراری شوم برمی‌دارد که به مرگ‌های مشکوک و رو به افزایش بزرگ‌ترین شرکت مواد شیمیایی دنیا مرتبط می‌شود که صدمات زیادی به محیط زیست زده است. او برای افشای حقیقت ، آینده، شغل، خانواده و زندگی خود را به خطر می‌اندازد
 
کلاسیک :

در کلاسیک هفته پیش رو فیلم های: کلانتر و گمشده فضایی، گربه ۹ دم، مرد هزار چهره، تله مرگ، اجبار، راز سوم و نوادا اسمیت از شنبه تا جمعه در ساعت ۱ بامداد از شبکه نمایش  پخش می شوند.

Portfolio image