پخش فیلم های مرتبط با هنر نقاشی و مرور آثار یک بازیگر در شبکه نمایش


پخش فیلم های مرتبط با هنر نقاشی و مرور آثار یک بازیگر در شبکه نمایش

بنابر اعلام روابط عمومی شبکه نمایش، این شبکه براي هفته آخر مهرماه، در بخش موضوع منتخب هفته به فیلم هایی با مضمون نقاش و هنر نقاشی و در بخش صحنه گران به مرور آثار "ریچل وایس" بازیگر سینما و تئاتر می پردازد، همچنین این هفته شبکه نمایش برای نخستین بار فیلم سینمایی "کریپتو" را در بخش فیلم های جذاب پخش می کند.
 
لازم بذکر است شنبه ۲۶مهر ماه ساعت ۱۳ فیلم آسمان هشتم به مناسبت شهادت حضرت امام رضا (ع) به روی آنتن می رود.
 
به وقت ساعت ۱۳ نمایش:
فیلم های ایرانی شبکه نمایش از شنبه ۲۶ مهر ماه تا جمعه ۲ آبان ساعت ۱۳ به ترتیب: آسمان هشتم، بابای اجباری، یه آسمون آبی سقف، لحظه صید، حباب، اخراجی ها ۲ و زاپاس هستند.
 
به وقت ساعت ۱۹ و موضوع منتخب هفته:
این هفته و در این بخش، شبكه نمايش به فیلم هایی با مضمون هنر نقاشی مي پردازد، هنر دوستان می توانند از شنبه تا جمعه ساعت ۱۹ به ترتیب فیلم های نقشی از آتش، آقای ترنر، کمال الملک ( اثر ماندگار علی حاتمی ) ، ارزیابی همه چیز کیو، چشم درشت، مستر بین و شور زندگی را از این شبکه تماشا کنند.
 
به وقت ساعت ۲۱ و مرور آثار:
در بخش صحنه گران، شبکه نمایش به مرور آثار فیلم های ریچل وایس بازیگر سینما و تئاتر می پردازد که جوایز اسکار، گلدن گلوب، انجمن بازیگری و جایزه بفتای را در کارنامه هنری خود به ثبت رسانده است .
مرورآثار این بازیگر از شنبه تا جمعه با پخش فیلمهای : صفحه هشت، اُز بزرگ، واکنش زنجیره ای، هیئت منصفه فراری، تنها میان امواج، مومیایی و بازگشت مومیایی خواهد بود.
 
به وقت ساعت ۲۳ فیلم های جذاب:
در فیلم های جذاب شبکه نمایش به ترتیب از شنبه، دامبو، غول بزرگ، کونگ فو یوگا، اصلاح داستان زندگی، کریپتو، دزدان دریایی کارائیب۲ و نیکسون پخش می شوند.
همچنين فیلم سینمایی کریپتو، محصول ۲۰۱۹ و به کارگردانی جان استالبرگ در ژانر درام و هیجان انگیز براي نخستين بار چهارشنبه ۳۰مهر ماه ساعت ۲۳ از این شبکه پخش خواهد شد.
اين فيلم درباره یک بازرس درستکار در وال استریت است که در حین تحقیق در رابطه با بانک مورد اعتماد شهر، متوجه حضور شبکه‌‌ای از فعالیت‌های مالی غیرقانونی می‌شود و در ادامه می فهمد که رئیس شرکت خود او نیز در این شبکه حضور فعال دارد که در زمینه پولشویی و کلاهبرداری مالی از طریق "بیت کوین" فعالیت می کند و ...
 
به وقت ساعت ۱بامداد و فیلم های کلاسیک:

فیلم های کلاسیک شبکه نمایش، از شنبه تا جمعه حفره، پاپیون، یوجیمبو، دوازده صندلی ، آپاراجینو، خرابکاری و جووالاچی هستند که در ساعت ۱ بامداد از این شبکه پخش خواهند شد.

Portfolio image