در تقارن با جشن های میلاد پیامبر مهر و رحمت (ص) ؛


در تقارن با جشن های میلاد پیامبر مهر و رحمت (ص) ؛

پخش فیلم " محمد رسول الله " ، جشنواره فیلم های کمدی سینمای ایران و جهان و مرور فیلم های شاهرخ خان در شبکه نمایش
 
به گزارش روابط عمومی شبکه نمایش، این شبکه  در کنداکتور این هفته خود به پخش دو فیلم جدید و در بخش ژانر منتخب به فیلم های کمدی سینمای ایران و جهان و مرور آثار شاهرخ خان می پردازد. همچنین در سالروز میلاد پیامبر عظیم الشان اسلام، حضرت محمد ( ص ) ، فیلم خاطره انگیز " محمد رسول الله " ساخته فیلمساز فقید ، مصطفی عقاد ، به همین مناسبت از این شبکه پخش می شود.
 
- در بخش فیلم های سینمایی ایرانی و تله فیلم های ایرانی در ساعت ۱۳ این هفته به ترتیب از شنبه تا دوشنبه فیلم های : "پیامک های آرزو" ، "لیمو ترش"،"دیگه چه خبر؟" پخش شده و در ساعت ۱۱ صبح روز سه شنبه ۱۳ آبانماه به مناسبت ولادت حضرت رسول اکرم (ص)، فیلم سینمایی "محمد رسول الله" پخش می شود. در ادامه هفته از چهارشنبه تا جمعه فیلم های : "دست ها نگاه می کنند" ، "زعفرانی" و "ناخواسته" در ساعت ۱۳ از این شبکه روي آنتن مي روند.
 
- همزمان با مناسبت های هفته جاری ، باکس ساعت ۱۵ از تکرار فیلم کلاسیک شب قبل تغییر یافته و طبق کنداکتور ایام تابستان به پخش فیلم جذاب و سرگرم کننده اختصاص دارد. شروع فیلم های این بخش شامل پخش دو فیلم جدید "جنگل کوچک (تابستان، پاییز) "و "جنگل کوچک(زمستان، بهار)" در روزهای یکشنبه ۱۱ و دوشنبه ۱۲ آبان ماه است که برای نخستین بار از سیما و از شبکه نمایش پخش خواهند شد.
در ادامه، فیلمهای: "بامبل بی" ، "تنها در خانه ۳"، "هایلند پارک" و "سفر به تاریخ" فيلم هاي ديگري هستند كه برای پخش از سه شنبه تا جمعه در نظر گرفته شده اند.
 
- با به وجود آمدن سینما به‌عنوان پدیده‌ای نوظهور، از همان دوران اولیه فیلم‌های کمدی به روی پرده می‌رفته‌اند. بنابراین می‌توان ژانر کمدی را یکی از ژانرهای اولیهٔ فیلم‌های سینمایی دانست که این شبکه در ژانر منتخب هفتگی خود به پخش منتخبی از آن می پردازد.
از شنبه تا جمعه به ترتیب فیلم های: "دور دنیا در هشتاد روز"، "سفر بخیر"، "آقای دیدز"، "مهمان مامان"، "خجالت نکش" ، "شیشه پاک کن" و "شوالیه سیاه" ساعت ۱۹ از این شبکه پخش خواهند شد.
 
- در بخش صحنه گران و مرور آثار هفته، شبکه نمایش به پخش فیلم هایی می پردازد که علاقمندان و طرفداران زيادی در جهان دارد. اين شبكه از شنبه تا جمعه به مرور آثار شاهرخ خان بازیگر نام آشنای سینمای هندوستان می پردازد او که بیش از ۵۵ فیلم و مجموعه تلویزیونی در کارنامهٔ خود دارد.
فیلم های منتخب این بازیگر : "بیلو"، "گاهی خوشی - گاهی غم" ، "قطار چنای"، "طرفدار"، "اسم من خان"، "دان ۱" و "ظاهر-زارا" هستند که به ترتیب از شنبه تا جمعه در ساعت ۲۱ از شبکه نمایش پخش می شوند.
 
-فیلم های جذاب این شبکه از شنبه تا جمعه در ساعت ۲۳ به ترتیب: "مردان سیاه پوش: بین المللی"، "سریع و خشن: هاپز و شاو" ، "تولد یک ملت" ( همزمان با ۱۳ آبان و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی) ، "اژدهای پیت" ،" پیشتازان فضا:فرای فضای ناشناخته"، "فراری" و "جایی برای پیرمردها نیست" پخش می شوند.

-فیلم های کلاسیک این هفته به ترتیب : "ویلی ونکا و کارخانه شکلات سازی"، "بازرس کلوزو" ، "بادی علیه لوکاس"، "اوج اضطراب"، "به سوی غرب - بی کله ها"، "فرودگاه" و "شجاعان" هستند كه مخاطبان می تواند در ساعت ۱ بامداد به تماشای آنها بنشينند.

Portfolio image