تدارک شبکه نمایش در آستانه تعطیلات


تدارک شبکه نمایش در آستانه تعطیلات
 
جدول پخش فیلم های شبکه نمایش همزمان با تعطیلی طرح فاصله گذاری اجتماعی تغییر می کند.
 
بنابر اعلام روابط عمومی شبکه نمایش، این شبکه با توجه به تعطیلات اعلام شده از اول آذر ماه به ‌دلیل ملاحظات پیشگیرانه در مقابله با ویروس"کرونا" در کشور، کنداکتور خود را با شرایط و نیاز مخاطبان تغيير داده است.
 
برهمین اساس باکس ساعت ۱۵ نمایش که به تکرار فیلم های کلاسیک اختصاص داشت به فیلم های ویژه شبکه نمایش تغییر پیدا کرده است.
لازم بذکر است این هفته شبکه نمایش در ژانر منتخب موضوعی خود به فیلم هایی با مضامین ورزشی و در بخش صحنه گران به مرور آثار رابرت ردفورد می پردازد.
 
ایرانی:
فیلم های ساعت ۱۳ شبکه نمایش که اختصاص به پخش فیلم های ایرانی و تله فیلم دارد از شنبه ۱ اذر ماه تا جمعه ۷ آذر ماه به ترتیب: زمانی برای پشیمانی، خواب فروش، کفشاتو در نیار، ضیافت نامه، سلام به انتظار(به مناسبت روز بسیج مستعضفان)، سکوت دریا و پی ۲۲ (به مناسبت روز نیروی دریایی ) به روی آنتن می روند.
 
ویژه:
ساعت ۱۵ نمایش که بیش از این تکرار فیلم های کلاسیک را پخش می کرد به فیلم های ویژه شبکه نمایش تغییر پیدا کرده است که از اول اذر ماه به ترتیب انتهای یک رویا، تنها در خانه ۵، داستان نبرد خرگوشی، بازی اسرار آمیز ۲_جزیره کاپیتان، پای چپ من، سرانجام حقیقت و سامورایی رامن فروش از این شبکه پخش خواهند شد.
 
ژانر منتخب:
در بخش ژانر موضوعی  منتخب  این شبکه به فیلم های با موضوع ورزش از اول اذر ماه ساعت ۱۹به ترتیب هووی، شنای بدون نفس، خط پایان، سیبیسکوئیت، جنگجوی درون، بهترین بازی دنیا و باج پخش می شوند.
 
مرور آثار:
در بخش صحنه گران هفته به فیلم های بازیگر و کارگردان برنده اسکار  رابرت ردفورد پرداخته می شود که به ترتیب از شنبه تا جمعه ساعت ۲۱ فیلم های: آخرین قلعه، جرمیا جانسون، همه مردان رئیس جمهور، اسنیکرز، بروبیکر، حقیقت و پیرمرد و اسلحه  هستند.
 
جذاب:
فیلم های جذاب شبکه نمایش ببر خیزان اژدهای نهان، سیزده گفتگو درباره یک چیز، تحلیلش کن، لیلی با من است (به مناسبت روز بسیج مستعضفان)، سکوت بره ها، دنیای ژوراسیک و شتاب  از شنبه تا جمعه به ترتیب ساعت ۲۳ از این شبکه پخش می شوند.
 
کلاسیک:

فیلم های ساعت یک بامداد به ترتیب گلوله ای در انتظار، انتقام، توطئه ویل بی، پای چپ من، مروارید مرگ، دودسکادن و جوزی ولز  از شنبه تا جمعه است.

Portfolio image