پخش فیلم هایی با موضوع اتومبیلرانی و مرور آثار مت دیمون در شبکه نمایش


پخش فیلم هایی با موضوع اتومبیلرانی و مرور آثار مت دیمون در شبکه نمایش

در دومین هفته از تعطیلات اعلام شده به ‌دلیل ملاحظات پیشگیرانه در مقابله با ویروس "کرونا"، پخش فیلم های ویژه این ایام از شبکه نمایش ادامه دارد.

بنابر اعلام روابط عمومی شبکه نمایش، این شبکه در بخش صحنه گران به مرور آثار مت دیمون  پرداخته و در ژانر منتخب هفتگی خود به فیلم هایی با موضوع اتومبیل رانی می پردازد. همچنین این شبکه فیلم سینمایی جنگل کوچک (زمستان-بهار) را برای نخستین بار روز پنجشنبه ۱۳ اذر ماه ساعت ۱۷ از این شبکه به روی آنتن می برد این فیلم سینمایی داستان دختری است که انرژی زندگی اش را از طبیعت می گیردو  از غذاهای فصلی موجود در کوهستان تغذیه می کند.­­


فیلم و تله فیلم های ایرانی ساعت ۱۳ شبکه نمایش به ترتیب از شنبه۸ تا جمعه ۱۴ آذرماه با عناوین : کلاه تو کلاه، کاتیوشا، سوغات فرنگ، ناردون، سفر جادویی، زرد قناری و خوش خیال پخش می شوند.


فیلم های ویژه و جذاب این شبکه در ساعت ۱۵ از شنبه تا جمعه : نبرد پولادین، ارثیه لوئیزا، هوک، روزگردش بچه، دامی و مقبره آخنتوت، داری دیوونم می کنی و جومانجی پخش خواهند شد.


در ژانر منتخب هفتگی در ساعت ۱۹، این شبکه به فیلم های با مضامین اتومبیل رانی می پردازد که به ترتیب از شنبه تا جمعه : بچه راننده، سرقت در ۶۰ثانیه ، سریع و خشن ۶، جنون سرعت،فورد در برابر فراری، اسب بالدار و فراتر از سرعتپخش می شوند.

مرور آثار مت دیمون "بازیگر و فیلمنامه نویس" که جایزه اسکار بهترین فیلمنامه نویسی ( مشترکا با بن افلک ) برای فیلم « ویل هانتینگ نابغه » و نامزد اسکار بهترین بازیگر نقش اول مرد برای همین فیلم شده است از این شبکه پخش خواهد شد.

فیلم های این بازیگر از شنبه تا جمعه، ساعت ۲۱ به ترتیب : حماسه ساز، ویل هانتینگ نابغه، ما یک باغ وحش خریدیم، عشق و اسب، مریخی، باران ساز و جیسون بورن هستند.

فیلم های جذاب شبکه نمایش از شنبه تا جمعه ساعت ۲۳ به ترتیب، فیلم های : مومون سرزمین نینجاها، سفر به چین، بی نظمی، هواپیماها-قطارها و اتومبیل ها، مردی که خیلی کم می دانست، جک غول کش و قطار ۳:۱۰ به یوما به روی آنتن می رود.

فیلم های کلاسیک این هفته در شبکه نمایش به ترتیب با عناوین : چیتی چیتی بنگ بنگ، من و اسب آبی، مغز متفکر، مرد آرام، غریبه ها در شهر، جوکید و تسخیر ناپذیران ساعت یک بامداد پخش می شوند.

Portfolio image