زمستانی گرم، با فیلم های شبكه "نمایش"


زمستانی گرم، با فیلم های شبكه "نمایش"

گرامیداشت یاد شهید سلیمانی،
استقبال شبکه نمایش از زمستان با پخش فيلم هایی با موضوع محيط زيست


به گزارش روابط عمومی شبکه نمایش، این شبکه در بخش موضوعی منتخب هفتگی خود به فیلم هایی با مضامین محیط زیست یا اکوسیستمی که در آن زندگی می کنیم می پردازد و  در بخش صحنه گران نیز فیلم های "دنزل واشنگتن" مرور خواهد شد.

گفتنی است شبكه نمايش در آستانه نخستین سالگرد شهادت سردار رشید اسلام، شهید حاج «قاسم سلیمانی» ، روز جمعه ۱۲ دی ماه فیلم سینمایی "چ" را در ساعت ۲۳ پخش خواهد كرد.

ایرانی:
تله فیلم و فیلم های ایرانی شبکه نمایش در هفته پیش رو فیلم های: پلاگ، زنگ حساب(به مناسبت سالروز تشکیل نهضت سواد آموزی)، نیلا زنده است، مسیر روشن (به مناسبت روز ۹ دیماه و همزمان با روز بصیرت)، لب دریا، منفی ۱۶۸ درجه و سیانور هستند که به ترتیب از شنبه ۶ تا ۱۲ دی ماه ، در ساعت ۱۳ پخش خواهند شد.

موضوع منتخب نمایش:
در بخش موضوعی منتخب هفته، این شبکه بخش ساعت ١٩ خود را به پخش فیلم هایی با مضامین محیط زیست اختصاص داده است که به ترتیب فیلم های: نهنگ آزاد۲، معدن، آب ۱، آب ۲، جنگل بان جوان، عملیات جنگل و حامی گرگ روی آنتن می روند.

صحنه گران:
شبکه نمایش در بخش مرور آثار بازیگران، این هفته به فیلم هایی از "دنزل واشنگتن" می پردازد. این بازیگر برنده جایزه اسکار، با حضورش در فیلم های مختلف و با به تصویرکشیدن زندگی واقعی بعضی از شخصیت ها مثل مالکوم ایکس، رابین کارتر و ... توجه بسیاری را به سوی خود جلب کرده است.

این هفته به ترتیب ، فیلم های : آنتوان فیشر، توقف ناپذیر، دو اسلحه، مالکوم ایکس، حصارها، مناظره و جان کیو كه اين بازيگر در آنها نقش آفريني كرده است، در ساعت ٢١ پخش می شوند.

جذاب:
فیلم های جذاب ساعت ۲۳ این شبکه به ترتیب از شنبه تا جمعه ۱۲ دی ماه به ترتیب: افتخارتامی موریس، قرارداد، دست شیطان، کنوک، همراه مرموز، محافظ و چ پخش خواهند شد.

کلاسیک:
فیلم های کلاسیک این هفته به ترتیب: صد هزار دلار، اتاق سبز، گرسنه، نیوکلاس نیکلبی، دو مرد در شهر، صبح بخیر و برف های خونین هستند كه مخاطبان می توانند در ساعت ۱ بامداد به تماشای آنها بنشینند.

Portfolio image