هفت روز با بازیگر "وال استریت" در شبکه نمایش


هفت روز با بازیگر "وال استریت" در شبکه نمایش

به گزارش روابط عمومی شبکه نمایش، این شبکه در بخش ژانر موضوعی منتخب هفتگی خود به فیلم هایی با مضمون "دریانوردی" پرداخته و در بخش صحنه گران، فیلم هایی با بازیگری مایکل داگلاس مرور می شوند.

 

در باکس ساعت ۱۳ شبکه نمایش که به پخش فیلم و تله فیلم های ایرانی اختصاص دارد از شنبه ۲۰ تا جمعه ۲۶ دی ماه به ترتیب فیلم های: امیر کبیر(در سالروز شهادت امبیر کبیر)، سفر، گروگان روز بر می خیزد، یه روز ابری بدون بارون، ترنج، گور به گور و عملیات سری(در سالروز فرار شاه) از این شبکه پخش می شوند.


فیلم هایی که با مضمون دریانوردی در بخش ژانر منتخب هفتگی از شنبه تا جمعه در ساعت ۱۹ پخش می شوند: طوفان سفید، زندگی پی، دور افتاده، کاپیتان هوراشیو، جنگ نفتکشها، آبی بیکران و استاد و فرمانده هستند.

 

این شبکه در بخش صحنه گران به مرور آثار مایکل داگلاس می پردازد. او دو جایزهٔ اسکار در مقام تهیه‌کننده فیلم" پرواز بر فراز آشیانهٔ فاخته" و بازیگر فیلم "وال‌استریت" دریافت کرده‌است.

فیلم های این بازیگر با عناوین: وال استریت، سلطان رویاها، مرد مورچه ای، اتاق ستاره، سقوط، بازی و چیزی نگو از شنبه تا جمعه به ترتیب در ساعت ۲۱ به روی آنتن می روند.

 

فیلم های جذاب شبکه نمایش به ترتیب از شنبه تا جمعه فیلم های: ببر خیزان اژدهای نهان۲، وزیر کاتوه، توطئه گران، عملیات نجات عروسک، من یک افسانه ام، هشت میلیمتری و نبات هستند که ساعت ۲۳ پخش خواهند شد.

 

 در بخش کلاسیک ساعت یک بامداد این شبکه فیلم های: غروب تبهکاران، مرد سوم، رولر کاستر، روح خانم میور، زورو، پرنده باز آلکاتراز و حماسه جودو از شنبه تا جمعه برای مخاطبان پخش می شوند.

Portfolio image