رزمی كاران به شبكه نمايش می آيند


رزمی كاران به شبكه نمايش می آيند.

بنابر اعلام روابط عمومی شبکه نمایش، این هفته در بخش ژانر منتخب موضوعی خود به فیلم های ”رزمی” می پردازد و در بخش صحنه گران فیلم هایی با بازیگری ”جین هکمن” به روی آنتن می رود.

براساس این گزارش فیلم های ایرانی ساعت۱۳ شبکه نمایش به ترتیب: عهدی بسته ام با تو، شکار، ابو زینب، نقش ترنج، حبیب آقا،  تهران دربست و ارثیه هستند که از شنبه ۲۷دی تا ۳بهمن ماه پخش خواهندشد.

در بخش ژانر منتخب این شبکه از شنبه تا جمعه ساعت ۱۹ فیلم های رزمی با عناوین : سی و ششمین تالار شائولین، یاسهای وحشی، استاد مبارز، افسانه یاماشیتا، دکتر وونگ در سفر، خانه خنجرهای پرنده و خشم اژدها پخش می شوند.

فیلم هایی با بازیگری جین هکمن در بخش مرور آثار این شبکه جانمایی شده است که در ساعت ۲۱ از شنبه تا جمعه به ترتیب فیلم های: دشمن ملت، مکالمه، هیئت منصفه فراری، دستبرد، برنده و بازنده، قدرت مطلق و بازی بزرگان از این شبکه برای مخاطبان پخش خواهد شد.

از شنبه تا پايان هفته نيز فیلم های جذاب شکار، بارون سرخ، همدست،  پلیس بورلی هیلز ۱، پناهگاه، کلبه جنگلی و آسمان بین ماه در ساعت ۲۳ به روی آنتن می روند.

در بخش کلاسیک یک بامداد این شبکه فیلم های : زمانی که دزد بودم، خواهران ماکایکو، تشییع جنازه در برلین، اومالی بزرگ، وحشی، دالاس و تعقیب شمالی از شنبه تا جمعه برای علاقمندان پخش خواهد شد.

Portfolio image