فيلم هايي با مضمون حيوانات و حيات وحش در شبكه نمايش


فيلم هايي با مضمون حيوانات و حيات وحش در شبكه نمايش 

به گزارش روابط عمومی شبکه نمایش، این شبکه در بخش ژانر منتخب هفتگی خود به فیلم هایی با مضمون حیوانات و حیات وحش میپردازد و در بخش صحنه گران فیلم هایی با بازی نیکلاس کیج را روی آنتن می برد.

ایرانی:
فیلم و تله  فیلم های ایرانی از شنبه ۲۵بهمن ماه تا ۱اسفندماه به ترتیب فیلم های: عموی خسیس من، شکوه عشق، چراغ روشن چراغخاموش، چندروز بیشتر، کیمیا، نام و نام خانوادگی و بادام های تلخ  هستند که ساعت ۱۳از این شبکه پخش خواهند شد.

ژانر منتخب:
گاهی داستان یک فیلم حول محور یک یا چند حیوان می‌چرخد که جذابیت‌های خاص خودش را دارد. اگر به ديدن اين نوع از فيلم ها علاقهمند هستيد از شنبه ۲۵بهمن ماه تا ۱اسفند ماه ساعت 19 بیننده فیلم های نهنگ آزاد، توگو، شیر سفید، بزرگ تر از زندگی، امی و غازهای وحشی،دوما و اسب رویایی باشيد.

مرور آثار:
شبکه نمایش این هفته از شنبه تا جمعه  ساعت۲۱ به ترتیب به مرور اثار نیکلاس کیج  می پردازد این فیلم ها عبارتنداز:
بزرگ کردن آریزونا، بانکوک خطرناک، هواپیمای محکومین، هواشناس، کوه سرخ غرب، تراست ایموس و  اندرو

جذاب:
فیلم های جذاب ساعت۲۳ این شبکه  به ترتیب:نجات آقای وو، نقشه فرار، طبقه هفتم،دسته گل آخر، جزیره شاتر، بیگانه تنها و ربودهشده۳هستند که ازشنبه تا جمعه نیز از این شبکه پخش می شود.

کلاسیک:
علاقمندان فیلم های کلاسیک می توانند فیلم های: دکتر دولیتل، نفس دوباره، رویاها، سرداب و پاندول، قاتلین پیرزن، گذرگاهتاریک و جویندگان را از شنبه تا جمعه  ساعت یک بامداد مشاهده نمایند.

Portfolio image