شبکه نمایش با فیلم های کمدی به پیشواز عید نوروز می رود


شبکه نمایش با فیلم های کمدی به پیشواز عید نوروز می رود

این شبکه در  هفته پیشرو فیلم های  کمدی را برای مخاطبان پخش خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی شبکه نمایش، این شبکه در بخش ژانر هفتگی خود فیلم هایی با مضمون آشپزی را به روی آنتن می برد و در بخش صحنه گران فیلم هایی با بازی کمدین سرشناس  "بن استیلر" را پخش خواهد کرد. همچنین شبکه نمایش در باکس ساعت ۱۳ خود به پیشواز عید خواهد رفت و فیلم های کمدی همچون میهمان بابا، ما خونه نیستیم، محله لب آب، آواز در خواب را برای پخش در نظر گرفته است.


ژانر منتخب:
در بخش ژانر منتخب هفتگی، این شبکه فیلم‌هایی که درباره آشپزی  و پر از غذاهای وسوسه برانگیز است را از شنبه تا جمعه به ترتیب ساعت ۱۹ با عناوین فیلم های: سر آشپز، آشپزی با عشق، سرآشپز، موش سرآشپز، پاستاریونی، به قدر کافی و آشپز باشی پخش خواهد کرد.


مرور آثار:
این شبکه در بخش صحنه گران فیلم هایی با بازی "بن استیلر" که برای نقش های همچون ملاقات با والدین و شب در موزه محبوب است را از شنبه تا جمعه  ساعت ۲۱ پخش می کند که  به ترتیب فیلم های: محافظین محله، شب در موزه ۱،۲،۳و ملاقات با والدین، سرقت از برج و داستان خانواده مایرویتز هستند.


جذاب:
فیلم های شبکه نمایش از شنبه تا جمعه ساعت ۲۳ به ترتیب: تسخیر کوهستان ببر، داری دیونم میکنی، تمام پول دنیا، قهرمان خیالی، ۴۷ رونین، ماجراهای شگفت انگیز آدل بلانسک و افسانه نارنیا( قسمت اول) خواهد بود.


کلاسیک:
فیلم های کلاسیک این شبکه به ترتیب : گاوچران ها، دژ، برانیگان، جزیره ای  بر بام دنیا، دردسر مشترک، آفتاب سرخ و زندگی شگفت انگیز هستند که مخاطبان می توانند از شنبه تا جمعه این فیلم ها را مشاهده کنند.

Portfolio image