سید جواد هاشمی" مهمان اولین هفته تابستان شبکه نمایش ؛ پخش فیلم جدید ادامه دارد


سید جواد هاشمی" مهمان اولین هفته تابستان شبکه نمایش ؛
پخش فیلم جدید ادامه دارد.


با آغاز فصل تابستان فیلم های ساعت 19 شبکه نمایش به ژانر "خانوادگی" اختصاص پیدا کرده و تا پایان این فصل بخش ثابت جدول پخش شبکه نمایش خواهد بود. بازیگری که این هفته فیلم های منتخب او در بخش مرور آثار پخش خواهد شد، "سید جواد هاشمی" است.

ساعت 13:
فیلم و تله فیلم های ایرانی شبکه نمایش که از شنبه 5 تا 11 تیر پخش خواهند شد: "مشکلات یک مرد محترم"، "خط ساغر"، "یک نفر دیگر"، "جایی در دوردست"، "پیشنهاد"، "یک گوشه دنج" و "فاصله" هستند.

ساعت 19: 
فیلم های منتخب خانوادگی، در طول تابستان ساعت 19 هر روز از شبکه نمایش پخش میشوند. فیلم های منتخبی که این هفته جهت پخش در نظر گرفته شده است: "کریستوفر رابین"، "اسب بالدار"، "سرنوشت شگفت انگیز امیلی پولان"( برنده جایزه اسکار بهترین فیلم خارجی)،" بچه شهری ها"، "ماهی استثنایی"، "دیگه چه خبر"، "جومانجی: به جنگل خوش آمدید" هستند.

ساعت 21:
سید جواد هاشمی که با فیلم افق برای نخستین بار چهره شد و در بسیاری از فیلم های دفاع مقدس حضور داشت، مهمان این هفته شبکه نمایش در بخش مرور آثار است. فیلم های این بخش،این هفته به ترتیب بدین صورت است: "آهوی پیشونی سفید 3"، "حماسه مجنون"، "آخرین شناسایی"، "افق"، "معراجی ها"، "پرواز در شب" و "اخراجی ها 2".

ساعت 23:
فیلم های ساعت 23 شبکه نمایش که فیلم های جذاب و فیلم جدید این شبکه را شامل می شود این هفته از شنبه تا جمعه بدین صورت خواهد بود: "سه شمشیرزن"،" برای گریس"، "محافظ یک آدمکش"، "چیزی برای از دست دادن نیست"، "نشانه"، "بالن" و فیلم جدید شبکه نمایش به نام "جاده ها" که محصول سال 2019 فرانسه و آلمان است. داستان این فیلم که برای نخستین بار از سیما و شبکه نمایش پخش می شود در مورد پسر نوجوانی است که از مراکش برای یافتن پدرش عزم سفر به فرانسه را می کند. در راه با نوجوان سیاه پوستی آشنا می شود که او نیز راهی فرانسه است تا برادرش را بیابد.  در این مسیر هر دو به هم کمک می کنند تا به هدف برسند.

ساعت 1 بامداد: 
در بخش منتخب فیلم های کلاسیک این هفته نمایش نیز فیلم های: "ریش قرمز" (ساخته آکیرا کوروساوا)، "آنچه می آید"، "پای چپ من"،"آندولن"، "سامورایی شوگان"، "اینک آخر الزمان"(ساخته فرانسیس فورد کاپولا) و "سه پدر خوانده" پخش می شوند.

Portfolio image